Zwolle zegt nee tegen de plannen van dit AZC!

Quoted post


Gast

#188

2016-02-02 11:55

Opvang van mensen die in nood verkeren dat is zoals het hoort.
Maar 800 mogelijk getraumatiseerde mensen op 1 plaats dat is vragen om moeilijkheden.
Vandaag in het nieuws bij Nu.nl dat plaatsvervangend korpschef Ruud Bik ook graag een onderzoek wil doen naar kleinere vluchtelingenopvang ,omdat hij verwacht dat wanneer er problemen zijn deze in kleinere centra beter te beheersen zijn. Maar ben benieuwd of ze hier in Zwolle ook het "licht" kunnen zien.

Reacties


Gast

#189 Re:

2016-02-02 12:09:21

#188: -  

 Ik sluit mij aan bij bovenstaande schrijver !!!

 


Gast

#190 Re:

2016-02-02 13:38:33

#188: -  

 Serieus? Is de grootte het probleem? Zullen de "bezorgde burgers" een AZC accepteren als het maar voor 200 of voor 50 personen is?

Stel dat dat praktisch haalbaar zou zijn (want dat betekent nogal wat: nog meer locaties, nog meer gebouwen, nog meer personeel, nog meer logistiek, nog meer administratie, nog meer organisatie, enz.), zou er dan minder gemor zijn? Tuurlijk niet. Want die 200 zou ook teveel zijn en als dat teruggebracht werd tot 50, dan zouden die 50 ook teveel zijn.

Zullen we gewoon stoppen met die rare 'maars'? "Vluchtelingen moeten geholpen worden, MAAR…" of "mensen in nood helpen is prima, MAAR…" of "ik heb niets tegen een azc, MAAR…". Zeg toch gewoon waar je werkelijk problemen mee hebt en erken dat dat niets te maken heeft met de grootte van een AZC en zelfs niets te maken heeft met vluchtelingen.


Gast

#194 Re:

2016-02-02 19:22:27

#188: -  

Hallo gast,

Wat je nu zegt daar streven we ook na. We zouden graag een aantal kleinere opvangcentrums willen zien want het schijnt ook beheersbaar te zijn. Vandaag de dag had ik ook 2 interviews waarbij ik dit ook vermelde. Morgen zijn die te lezen in de Stentor en op de website R.T.V. Oost.