geen AZC in Geldermalsen

Quoted post


Gast

#1090

2015-12-23 11:05

Geen AZC in Geldermalsen

Er komt geen AZC in Geldermalsen, het College van B&W heeft het voorstel daartoe ingetrokken. Op Twitter heerst onder fascisten een juichstemming, en dat is nog terecht ook. Met lokale politici  omhooggevallen sigarenboeren die over de ruggengraat van een regenworm beschikken  is het natuurlijk ook makkelijk scoren. Een enorme publicitaire overwinning voor Wilders en zijn NVU/Voorpost Sturm Abteilungen. 

#geldermalsen Geldermalsen gefeliciteeerd! Kom op Nederland dit is een voorbeeld dat het volk haar invloed kan uitoefenen. #kominverzet

— War on islam is here (-at-stopimmigratie) December 23, 2015

 

#Geldermalsen gefeliciteerd met het behaalde succes, dit ruikt naar meer, meer, meer. Nee=Nee -at-COAnlOok in Enschedese gaan we verder. #AZC — retour afzender (-at-tothetrandje) December 23, 2015


Voor Geldermalsen dreigt nu de Art. 12-status, iets wat de gemeente met de komst van het AZC en de daaraan verbonden geldstroom van het Rijk juist heeft geprobeerd te voorkomen. Bij een Art. 12-status krijgt de gemeente extra geld uit het gemeentefonds, maar wordt ze in ruil daarvoor onder financiële curatele van het Rijk gesteld. In de praktijk betekent het dat de gemeente zwaar moet bezuinigen en haar belastinginkomsten dient te maximaliseren (hoge gemeentelijke belastingen en geen of minder kwijtscheldingen).

 

Reacties


Gast

#1091 Re:

2015-12-23 11:25:18

#1090: -  

 Art. 12 voor Geldermalsen is geen nieuws onder de zon. Hebben ze in het verleden hier jarenlang al gehad. Incompetente lokale bestuurders zijn blijkbaar van alle tijden. 

Bij aantrekkende economie kan het verlies op deze  bouwgrond bovendien weer enigszins beperkt worden. Bovendien mogen onverantwoorde financiele beslissingen uit het  verleden geen reden zijn om dit te compenseren door een AZC te bouwen (of in dat kader iets anders dat veel geld opleverd maar waarvoor niet noodzakelijk draagvalk is).

Om in de toekomst niet weer in de geldproblemen te kpmen is allemaal niet zo ingewikkeld - niet meer geld uitgeven dan je volgens de begroting kan - geen te grootschalige c.q. megalomane plannen uivoeren die niet bij een kleine plattelandsgemeente passen (we zijn immers geen Manhattan aan de Linge)- en als iets te mooi lijkt om waar te zijn is het dit meestal ook (zie de bouwgrond).