Zeg nee tegen azc Brunssum
Quoted post
Gast |
#29072015-12-19 21:31TRENDING Wanneer je reeds enkele jaren hobbyist bent, dan ken je het vast wel; vrienden of familie in de buurt met ook een vijver die je zo nu en dan inschakelen voor advies of hulp met de Koi. Zo ook Orlando. Kennissen runnen een vakantiepark in het Zeeuwse dat gesierd gaat van een mooi aangelegde 30 kuubs vijver. Bewoond door 20 Koi en enkele steuren is het, zeker ook via het ingebouwde raam, een lust voor het oog. Stralend middelpunt is een fabuleuze Chagoi. Jaren geleden aangekocht door het echtpaar dat het park beheert, doet de Kawarimono op een pinklengte na, inmiddels een meter aan de lat. Achteloos kwam de tamme Chagoi van zo’n 93 centimeter kijken of er nog iets te eten viel Op het park resideren, daartoe gewezen door de overheid, sinds enige tijd circa 600 vluchtelingen. Enkele dagen terug kreeg Orlando een verontrustend telefoontje van deze mensen. Snikkend en smekend werd een beroep op hem gedaan om de Koi te redden?! Na een gezwinde spoed werd bij aankomst het gevreesde pijnlijk bewaarheid. Er mist een Koi, of eigenlijk twee, maar die ene, die joekel, die Chagoi, het zou toch niet?! Een blik in een vuilniszak deed Orlando verbleken en geschokt deinsde hij terug; er restte slechts het hoofd van de kapitale Koi die, zo vertelde de beheerder emotioneel, zondag nog door hem werd gevoerd. De vluchtelingen bleken, onbeschaamd, de meter grote Koi uit het water te hebben getild, gedood, gebakken op een barbecue en verorberd. Je kunt je voorstellen dat je als gehechte verzorger van zo’n levend juweel, compleet van de leg en in shock raakt. Hun huisdier is vermoord en vernield. Je wilt zoiets gewoon niet geloven, je kunt het niet geloven. Close-up van een Chagoi Uiteindelijk konden ze in veiligheid worden gebracht Er wordt meer dan uitstekend gezorgd voor de vluchtelingen op het betreffende vakantiepark met meer dan voldoende eten en drinken, gemeubileerde vakantiewoningen en gratis Wi-Fi. Dezelfde groep vluchtelingen kwam vorige week al eerder in opspraak toen enkelen van hen het interieur van een van de vakantiewoningen hadden gesloopt. Getuigen melden veelvuldig alcohol gebruik en toegangswegen worden geblokkeerd met puin en afval om de politie buiten te houden. Tijdens de reddingsactie tilden enkele vluchtelingen de wachtende zakken met Koi op. Uiteindelijk konden ze in veiligheid worden gebracht bij een bevriende hobbyist met een vijver in de omstreek. De overheid heeft plannen om nog eens 600 vluchtelingen op te vangen in het Zeeuwse vakantiepark |
Reacties
Gast |
#2910 Re:2015-12-19 23:26:00 |
Steun KEES van DAAIBOOI BEACH CURACAO
Gort over de grens moet blijven.
Voor een realistische snelheid van 90km/u op de Houtlaan in Wijnegem!
Zwembad het Baafje Heiloo moet open blijven!
De St. Victorkerk behouden voor ontmoetingen.
Respecteer de euthanasiewet
Wij willen een eerlijke boer.inn.enlandbouw!
Behoud Losloopgebieden voor Honden op de Utrechtse Heuvelrug, in Austerlitz, en Zeist
Geen Noodopvang / AZC op het Hocrasterrein te Bussum
Gelijkwaardigherstel mag niet stoppen!
Wij eisen het intrekken van de huidige vergunningen van de Fourwinds Policedog center in Geffen!
Bescherm minderjarige vluchtelingen tegen het nieuwe asielbeleid!
Castratie-/sterilisatieplicht huiskatten Nederland
Red Nederland: Heropen de Gaswinning!
Open brief aan de Belgische regering - Leg de lat hoger: stop de blokkade, stop de genocide
EINDE CORONA CRISIS: Overheid sta behandeling van COVID-19 met HCQ en zink en / of Ivermectine toe!
Is er iets dat u wilt veranderen?
Verandering vindt niet plaats door te zwijgen. De auteur van deze petitie stond op en ondernam actie. Zult u hetzelfde doen? Start een sociale beweging door een petitie aan te maken.
Start uw eigen petitieAndere petities waarin u mogelijk geïnteresseerd bent
Geen hoge milieucategorie (HMC) bedrijvigheid Warmoeziersweg Bergschenhoek
315 Gemaakt: 2025-07-15
Geen AZC barendrecht op grens van Lombardijen
852 Gemaakt: 2025-07-08
Gort over de grens moet blijven.
5873 Gemaakt: 2025-06-16
Open brief aan de Belgische regering - Leg de lat hoger: stop de blokkade, stop de genocide
9391 Gemaakt: 2025-06-04
Geen windmolens op de Grashoek
294 Gemaakt: 2025-07-03
NEEN, geen zonnepanelen op "de Pit" in Nieuwkapelle!
704 Gemaakt: 2022-05-17
📢 Petitie: Erken institutioneel seksisme als structureel probleem in Nederland
104 Gemaakt: 2025-06-26
Red onze tuin! Samentuin Fonteinstraat
86 Gemaakt: 2025-07-08
Bezwaar Windturbines Stad Kortrijk
397 Gemaakt: 2025-07-03
Pak ons buitenzwembad niet af!
1916 Gemaakt: 2025-06-02
Hou IJsbaan DE PISTE Kortrijk open !
2307 Gemaakt: 2025-07-05
Behoud het auditorium Maisin in zijn volledige staat
95 Gemaakt: 2025-07-10
NEEN aan de afbraak van de NEKKERHAL in MECHELEN
6142 Gemaakt: 2025-06-15
Kortsnuiten Blijven Bestaan
3015 Gemaakt: 2024-10-23
Ik ben tegen de komst van een arbeidsmigrantenhotel in het mooie buitengebied van Heinkenszand voor 48 arbeidsmigranten die niet in de buurt gaan werken maar in Yerseke of Noord Brabant.
111 Gemaakt: 2022-02-14
Meningen over het voorgestelde Asielzoekerscentrum in Venlo.
3528 Gemaakt: 2024-07-07
Behoud de NS JongerenDagkaart
2654 Gemaakt: 2025-06-24
Lara en Vita blijven mod!
16 Gemaakt: 2025-07-15
Aankleden etalages voormalige winkelpand Visser
45 Gemaakt: 2025-07-10
Behoud onze ijsjes op de zeedijk! Zeg ja tegen de ijskiosken van Knokke-Heist!
689 Gemaakt: 2025-04-29