Zeg nee tegen azc Brunssum
Quoted post
Stop de opmars van EXTREEM RECHTS |
#2228 Het ware gezicht van Extreem Rechts2015-11-28 18:05Duizenden demonstranten tegen luchtaanvallen op ISMensenmassa op de been in Engeland en Spanje om te protesteren tegen bombardementen die vooral burgerslachtoffers makenDuizenden mensen hebben zaterdag in verschillende Britse en Spaanse steden gedemonstreerd tegen de bombardementen op IS in Syrië. Volgens de demonstranten maken de luchtaanvallen vooral onschuldige burgerslachtoffers. In Londen liepen de betogers voor het huis van premier Cameron in Downing Street. Daarbij werden leuzen gescandeerd als ‘We willen geen oorlog’ en ‘David Cameron, schaam je’. Ook in andere steden werden demonstraties gehouden tegen de oorlogsplannen van Cameron. Het Britse parlement beslist waarschijnlijk komende week of het land luchtaanvallen boven Syrië zal gaan uitvoeren. Op dit moment bombarderen de Britten IS alleen nog boven Irak. In Spanje werd gedemonstreerd tegen de bombardementen op Syrië die al plaatsvinden en die worden uitgevoerd door onder andere Frankrijk en de Verenigde Staten. Duizenden demonstranten kwamen samen in onder meer Madrid, Barcelona en Sevilla. De organisator van de demonstraties, No en nuestro nombre (Niet in onze naam), verzamelde de afgelopen weken meer dan 30.000 handtekeningen tegen de luchtaanvallen. Nederland voert op dit moment nog geen luchtaanvallen uit boven Syrië, wel boven Irak. Als het aan de Amerikanen ligt komt daar gauw verandering in. Eerder deze maand diende het Pentagon een officieel verzoek in bij de Nederlandse regering om de luchtaanvallen uit te breiden van Irak naar buurland Syrië. |
Reacties
Gast |
#2230 Re: Het ware gezicht van Extreem Rechts2015-11-28 19:24:33#2228: Stop de opmars van EXTREEM RECHTS - Het ware gezicht van Extreem Rechts Niet on onze naam, dat is wat moslims zetten op fb, om te laten zien dat ze het niet met IS eens zijn. Ik ga er dan maar vanuit dat de demonstranten moslims zijn. Hebben ze ook een idee hoe we IS dan kunnen verslaan?? Oh ja met liefde |
Gort over de grens moet blijven.
Wij willen een eerlijke boer.inn.enlandbouw!
Behoud Losloopgebieden voor Honden op de Utrechtse Heuvelrug, in Austerlitz, en Zeist
Geen Noodopvang / AZC op het Hocrasterrein te Bussum
Gelijkwaardigherstel mag niet stoppen!
Wij eisen het intrekken van de huidige vergunningen van de Fourwinds Policedog center in Geffen!
Bescherm minderjarige vluchtelingen tegen het nieuwe asielbeleid!
Castratie-/sterilisatieplicht huiskatten Nederland
Red Nederland: Heropen de Gaswinning!
Open brief aan de Belgische regering - Leg de lat hoger: stop de blokkade, stop de genocide
EINDE CORONA CRISIS: Overheid sta behandeling van COVID-19 met HCQ en zink en / of Ivermectine toe!
Voor een realistische snelheid van 90km/u op de Houtlaan in Wijnegem!
Zwembad het Baafje Heiloo moet open blijven!
Steun KEES van DAAIBOOI BEACH CURACAO
De St. Victorkerk behouden voor ontmoetingen.
Respecteer de euthanasiewet
Is er iets dat u wilt veranderen?
Verandering vindt niet plaats door te zwijgen. De auteur van deze petitie stond op en ondernam actie. Zult u hetzelfde doen? Start een sociale beweging door een petitie aan te maken.
Start uw eigen petitieAndere petities waarin u mogelijk geïnteresseerd bent
Geen hoge milieucategorie (HMC) bedrijvigheid Warmoeziersweg Bergschenhoek
315 Gemaakt: 2025-07-15
Geen AZC barendrecht op grens van Lombardijen
813 Gemaakt: 2025-07-08
Gort over de grens moet blijven.
5864 Gemaakt: 2025-06-16
Hou IJsbaan DE PISTE Kortrijk open !
2304 Gemaakt: 2025-07-05
Open brief aan de Belgische regering - Leg de lat hoger: stop de blokkade, stop de genocide
9389 Gemaakt: 2025-06-04
Geen windmolens op de Grashoek
288 Gemaakt: 2025-07-03
NEEN, geen zonnepanelen op "de Pit" in Nieuwkapelle!
699 Gemaakt: 2022-05-17
Bezwaar Windturbines Stad Kortrijk
386 Gemaakt: 2025-07-03
Behoud het auditorium Maisin in zijn volledige staat
95 Gemaakt: 2025-07-10
Red onze tuin! Samentuin Fonteinstraat
82 Gemaakt: 2025-07-08
NEEN aan de afbraak van de NEKKERHAL in MECHELEN
6139 Gemaakt: 2025-06-15
Pak ons buitenzwembad niet af!
1902 Gemaakt: 2025-06-02
Ik ben tegen de komst van een arbeidsmigrantenhotel in het mooie buitengebied van Heinkenszand voor 48 arbeidsmigranten die niet in de buurt gaan werken maar in Yerseke of Noord Brabant.
111 Gemaakt: 2022-02-14
Kortsnuiten Blijven Bestaan
3013 Gemaakt: 2024-10-23
Behoud de NS JongerenDagkaart
2650 Gemaakt: 2025-06-24
Meningen over het voorgestelde Asielzoekerscentrum in Venlo.
3525 Gemaakt: 2024-07-07
Veiligheid en overlast N237 (Amersfoortsestraat / Utrechtseweg)
124 Gemaakt: 2025-07-08
Aankleden etalages voormalige winkelpand Visser
45 Gemaakt: 2025-07-10
Teken deze petitie! We willen geen McDonalds op de Veluwezoom, aan de bosrand Velp-Rheden
15677 Gemaakt: 2024-01-31
Stop de container MSNU9636101!
109 Gemaakt: 2025-07-04