Sluit de Belgische grenzen !!!!
Quoted post
Gast |
#52015-11-14 16:35Grenzen toe en alle vluchtelingen terug van waar ze kwamen, puur ter veiligheid van onszelf! Zonder het te weten halen ze terroristen binnen, wat in Parijs gebeurd zal ook ons treffen en daar sluit de regering de ogen voor. Maar haalt alles wel binnen, terwijl ze eerst het eigen volk moeten helpen. En instaan voor onze bescherming wat ze zelfs niet meer kunnen garanderen. |
Reacties
Gast |
#6 Re:2015-11-14 16:49:22Griekse autoriteiten zeggen aan persbureau Reuters dat een van de daders van de aanslagen bij het Stade de France gisteren, bij wie een Syrisch paspoort werd gevonden, in oktober langs Griekenland is gepasseerd. De Franse inlichtingendiensten konden ondertussen een andere mogelijke dader van de aanslag op de concertzaal Bataclan identificeren, een Fransman. "De houder van het paspoort is op 3 oktober langs het eiland Leros gepasseerd", zegt Nikos Toscas, Griekse minister verantwoordelijk voor de politiediensten. Toscas weet niet of het paspoort nog gecheckt werd in andere Europese landen. Volgens een Griekse politiebron heeft Frankrijk aan verschillende Europese landen, waaronder Griekenland, gevraagd om het paspoort op te zoeken. Franse verdachte Persbureau Reuters meldt eveneens informatie over één van de schutters bij Bataclan. Zijn identiteit is Frans en hij wordt gelinkt aan moslimstrijders. Hij is geïdentificeerd aan de hand van zijn vingerafdrukken en komt uit Courcouronnes, een zuidelijke voorstad van Parijs. Of deze informatie gaat over de schutter waar ook AFP over bericht, is nog onbekend. Onder de daders van de aanslagen was ook een vrouw, volgens radiozender Europe 1. In de concertzaal Bataclan werden gisteren meer dan 80 mensen gedood toen enkele aanvallers op de menigte begonnen te schieten. Terreurgroep Islamitische Staat heeft de aanval opgeëist in een boodschap waarin de daders omschreven worden als "soldaten van het kalifaat, aan wie Allah de kracht en de overwinning geeft, die tot doelwit de hoofdstad van de gruwel en de verdorvenheid hebben genomen, waar de vlag van het kruis in Europa wordt gedragen, Parijs". Ook president Hollande wees IS al aan als schuldige. Bij de aanslagen die gisteren in de concertzaal, in verscheidene straten van Parijs en bij het Stade de France gepleegd werden, lieten acht daders het leven, van wie zeven door zichzelf op te blazen. Bij het lichaam van één van hen zou een Syrisch paspoort zijn aangetroffen, bij het lichaam van een andere schutter die zichzelf opblies, zou een Egyptisch paspoort zijn aangetroffen. Een van de door de daders gebruikte auto's zou een Belgische nummerplaat gehad hebben. Vanavond vonden in Molenbeek alvast huiszoekingen plaats. Ten minste 128 mensen kwamen bij de aanslagen om het leven. Onder hen twee Belgen. Driehonderd mensen raakten gewond. DUIDELIJK DUS: GRENZEN DEFINITIEF TOE EN VLUCHTELINGEN TERUGSTUREN VOOR ONZE VEILIGHEID.
|
Steun KEES van DAAIBOOI BEACH CURACAO
Open brief aan de Belgische regering - Leg de lat hoger: stop de blokkade, stop de genocide
Gort over de grens moet blijven.
Geen Noodopvang / AZC op het Hocrasterrein te Bussum
Gelijkwaardigherstel mag niet stoppen!
Wij eisen het intrekken van de huidige vergunningen van de Fourwinds Policedog center in Geffen!
Kortsnuiten Blijven Bestaan
EINDE CORONA CRISIS: Overheid sta behandeling van COVID-19 met HCQ en zink en / of Ivermectine toe!
Voor een realistische snelheid van 90km/u op de Houtlaan in Wijnegem!
Zwembad het Baafje Heiloo moet open blijven!
De St. Victorkerk behouden voor ontmoetingen.
Respecteer de euthanasiewet
Wij willen een eerlijke boer.inn.enlandbouw!
Behoud Losloopgebieden voor Honden op de Utrechtse Heuvelrug, in Austerlitz, en Zeist
Bescherm minderjarige vluchtelingen tegen het nieuwe asielbeleid!
Castratie-/sterilisatieplicht huiskatten Nederland
Red Nederland: Heropen de Gaswinning!
Is er iets dat u wilt veranderen?
Verandering vindt niet plaats door te zwijgen. De auteur van deze petitie stond op en ondernam actie. Zult u hetzelfde doen? Start een sociale beweging door een petitie aan te maken.
Start uw eigen petitieAndere petities waarin u mogelijk geïnteresseerd bent
Hou IJsbaan DE PISTE Kortrijk open !
1217 Gemaakt: 2025-07-05
Bezwaar Windturbines Stad Kortrijk
261 Gemaakt: 2025-07-03
Behoud de NS JongerenDagkaart
2586 Gemaakt: 2025-06-24
Gort over de grens moet blijven.
5617 Gemaakt: 2025-06-16
Steun Poptempel De Kuip
9379 Gemaakt: 2024-10-12
Stop het visieloze RUP voor Schildestrand
315 Gemaakt: 2025-06-25
NEEN, geen zonnepanelen op "de Pit" in Nieuwkapelle!
580 Gemaakt: 2022-05-17
Geen windmolens op de Grashoek
97 Gemaakt: 2025-07-03
Pak ons buitenzwembad niet af!
1834 Gemaakt: 2025-06-02
Stop de container MSNU9636101!
71 Gemaakt: 2025-07-04
NEEN aan de afbraak van de NEKKERHAL in MECHELEN
5283 Gemaakt: 2025-06-15
🆘 Red voetbalvereniging Batavia’90 – Laat de gemeente niet wegkijken!
715 Gemaakt: 2025-06-28
Tegen het rookverbod op terassen
1282 Gemaakt: 2025-02-02
Betonstop Maria-ter-heide/ Brasschaat
275 Gemaakt: 2025-06-17
Laat de johannesschool bestaan
466 Gemaakt: 2025-06-16
Breng buslijn 461 en de sneltram terug op koers – genoeg omwegen, tijd voor oplossingen!
75 Gemaakt: 2025-06-23
Nee tegen een moskee
208 Gemaakt: 2025-06-20
❌ Petitie tegen de locatie van de nieuwe brandweerkazerne in Nieuwpoort
229 Gemaakt: 2025-06-18
Kortsnuiten Blijven Bestaan
2931 Gemaakt: 2024-10-23
Petitie voor vangnet ouders van ernstig zieke en terminale kinderen
65788 Gemaakt: 2023-01-17