Tegen het mobiliteitsproject wijk Nekkerspoel - Pasbrug

Quoted post


Gast

#257

2015-03-12 15:20

De R6 is speciaal gemaakt voor jullie: het volk van sint-kat-waver,putte,heist enz... dus je moet onze straten niet gebruiken als sluip wegen.woont ge niet in onze omgeving,dan moet je hier niet zijn. er is een zware last van ons schouders af door invoering van deze stops. GELUKKIGE INWONER VAN KLEINE NIEUWENDIJKSTRAAT

Reacties


Gast

#260 Re:

2015-03-12 15:36:08

#257: -  

 Je moet niet schrijven dat mensen uit jullie omgeving de straten mogen gebruiken.  Alleen de mensen uit jullie straat kunnen dat.  Ik woon op 300 meter van de GND en ik mag er ook niet door.  In noem dat nochtans de omgeving.  Daarbij, op 300 meter van de GND is ook al Katelijne hoor.

Gast

#274 Re:

2015-03-12 20:14:18

#257: -  

 Wat een totaal absurde en maffe reactie.  Het is de R6 die er net voor gezorgd heeft dat die wijk minder verkeer heeft dan voor de aanleg, het is een deel van de ringweg rond Mechelen.

De mechelsesteenweg gaat over in de GND, er is een reden voor, de GND heeft de ENIGE grote verbinding geweest tussen Mechelen centrum en SKW.

Maar goed, het toont het totaal tekort aan argumenten en fatsoen aan.