Tegen het mobiliteitsproject wijk Nekkerspoel - Pasbrug
Quoted post
Gast |
#233 Re: Re: Re:2015-03-09 11:04Ik vrees dat plaatsen waar kinderen op straat kunnen spelen niet meer van deze tijd is. 20 of 30 jaar geleden kon dat nog maar nu moet je daar al in de hele rijjke buurten voor gaan wonen. Het probleem is dat door die straten af te sluiten, jouw kinderen op straat kunnen spelen maar daardoor worden onze straten nog drukker. Als die wagens gebruiken nu voor een deel onze straten. Onze kinderen konden ook niet op straat spelen maar nu wordt het ook voor hen nog gevaarlijker. U moet dan toch ook begrijpen dat we daar tegen ingaan. Ook wij zijn bezorgd om de veiligheid van onze kinderen. We kunnen er dus beter voor zorgen dat het verkeer gespreid wordt over de ganse buurt en de infrastructuur zo inrichten dat mensen die er niet echt moeten zijn, ontraden worden om deze straten te gebruiken. Voor de kinderen moeten er in die buurten toch plaatsen zijn die ingericht kunnen worden als spleelplein, speelruimte of recreatieruimte zodat ze toch veilig kunnen buiten spelen. Je kan er éénrichtingverkeer invoeren, waardoor er misschien ruimte vrijkomt voor fietspaden en lussen creëren om sluipverkeer tegen te gaan. Zo veel mogelijkheden dus. Hiervoor moet de Stad Mechelen wel bereid zijn te investeren in de buurt. Ze hebben wel geld voor de heraanleg van de Bruul, de bouw van grote parkings in en rond de stad en allerhande grote projecten. Voor de Nekkerspoel hebben ze blijkbaar alleen geld voor een paar paaltjes. Ik ben er dus van overtuigd dat indien iedereen rond de tafel gaat zitten (voorstanders en tegenstanders uit de Nekkerspoel en eventueel zelfs de aangrenzende buurten en het stadsbestuur), en de stad bereid is geld vrij te maken om hier te investeren, dat er een goede oplossing uit de bus kan komen. Het moet dan wel op een deftige manier te gebeuren en niet door mekaar de huid vol te schelden. Iedereen zal een beetje water bij de wijn moeten doen. |
Reacties
Gast |
#234 Re: Re: Re: Re:2015-03-09 14:36:16de breedte van het straatprofiel bepaald in hoeverre het auto verkeer wel/niet door mag. De vesten en nekkerspoel staat zijn breed, dus het meeste verkeer moet daardoor, zo simpel als wat. Onze straat is 3,5 meter, dus ja ik wens daar geen sluipverkeer meer. |
Gort over de grens moet blijven.
Wij willen een eerlijke boer.inn.enlandbouw!
Behoud Losloopgebieden voor Honden op de Utrechtse Heuvelrug, in Austerlitz, en Zeist
Geen Noodopvang / AZC op het Hocrasterrein te Bussum
Gelijkwaardigherstel mag niet stoppen!
Wij eisen het intrekken van de huidige vergunningen van de Fourwinds Policedog center in Geffen!
Bescherm minderjarige vluchtelingen tegen het nieuwe asielbeleid!
Castratie-/sterilisatieplicht huiskatten Nederland
Red Nederland: Heropen de Gaswinning!
Open brief aan de Belgische regering - Leg de lat hoger: stop de blokkade, stop de genocide
EINDE CORONA CRISIS: Overheid sta behandeling van COVID-19 met HCQ en zink en / of Ivermectine toe!
Voor een realistische snelheid van 90km/u op de Houtlaan in Wijnegem!
Zwembad het Baafje Heiloo moet open blijven!
Steun KEES van DAAIBOOI BEACH CURACAO
De St. Victorkerk behouden voor ontmoetingen.
Respecteer de euthanasiewet
Is er iets dat u wilt veranderen?
Verandering vindt niet plaats door te zwijgen. De auteur van deze petitie stond op en ondernam actie. Zult u hetzelfde doen? Start een sociale beweging door een petitie aan te maken.
Start uw eigen petitieAndere petities waarin u mogelijk geïnteresseerd bent
Geen hoge milieucategorie (HMC) bedrijvigheid Warmoeziersweg Bergschenhoek
315 Gemaakt: 2025-07-15
Geen AZC barendrecht op grens van Lombardijen
813 Gemaakt: 2025-07-08
Gort over de grens moet blijven.
5864 Gemaakt: 2025-06-16
Hou IJsbaan DE PISTE Kortrijk open !
2304 Gemaakt: 2025-07-05
Open brief aan de Belgische regering - Leg de lat hoger: stop de blokkade, stop de genocide
9389 Gemaakt: 2025-06-04
Geen windmolens op de Grashoek
288 Gemaakt: 2025-07-03
NEEN, geen zonnepanelen op "de Pit" in Nieuwkapelle!
699 Gemaakt: 2022-05-17
Bezwaar Windturbines Stad Kortrijk
386 Gemaakt: 2025-07-03
Behoud het auditorium Maisin in zijn volledige staat
95 Gemaakt: 2025-07-10
Red onze tuin! Samentuin Fonteinstraat
82 Gemaakt: 2025-07-08
NEEN aan de afbraak van de NEKKERHAL in MECHELEN
6139 Gemaakt: 2025-06-15
Pak ons buitenzwembad niet af!
1902 Gemaakt: 2025-06-02
Ik ben tegen de komst van een arbeidsmigrantenhotel in het mooie buitengebied van Heinkenszand voor 48 arbeidsmigranten die niet in de buurt gaan werken maar in Yerseke of Noord Brabant.
111 Gemaakt: 2022-02-14
Kortsnuiten Blijven Bestaan
3013 Gemaakt: 2024-10-23
Behoud de NS JongerenDagkaart
2650 Gemaakt: 2025-06-24
Meningen over het voorgestelde Asielzoekerscentrum in Venlo.
3525 Gemaakt: 2024-07-07
Veiligheid en overlast N237 (Amersfoortsestraat / Utrechtseweg)
124 Gemaakt: 2025-07-08
Aankleden etalages voormalige winkelpand Visser
45 Gemaakt: 2025-07-10
Teken deze petitie! We willen geen McDonalds op de Veluwezoom, aan de bosrand Velp-Rheden
15677 Gemaakt: 2024-01-31
Stop de container MSNU9636101!
109 Gemaakt: 2025-07-04