ZWARE STRAF GEËIST VOOR DADERS ONTHOOFDE ZWAAN ARNHEM.
Quoted post
DeDodeZwaan |
#255 Re:2014-04-28 11:37Dit is te triest voor woorden? Ik kan het toch niet laten na het lezen van deze pagina een opmerking te plaatsen.. Er gebeuren zo veel dingen in de wereld die aandacht nodig hebben en de mensen van deze petitie houden zich hiermee bezig? Strenge straffen lost niks op; in de middeleeuwen kreeg je voor een winkeldiefstal of 2 met een beetje pech de doodstraf. Toch was dat het tijdperk waarin criminaliteit het meest vertegenwoordigd is! De kans op overval, diefstal, moord of andere misdaad in 2014 is nihil vergeleken met toen en toch is criminaliteit waar heel Nederland zich mee bezig houd helaas. Er is een zwaan dood gegaan in Nederland, en dat terwijl er tijdens het schrijven van deze paar regels naar schatting duizend vogels wereldwijd niet meer terugkeren naar hun nestje omdat ze zijn verbrijzeld door de wieken van windmolens (zoek asjeblieft op hoeveel vogels dood gaan per jaar per windmolen!). Misschien ligt er nu wel een dode vogel onder jouw raam (als ik het zie start ik een petitie tegen jouw raam). Ook zijn er wat mensen dood gegaan aan AIDS, en andere nare ziektes. In sloppenwijken zijn een aantal mensen doodgeschoten, en in Afrika zoeken uitgehongerde mensen naar schoon drinkwater. Ik denk soms dat het wonen in Nederland, in een verzorgingsstaat, domme mensen te makkelijk in staat stelt op te groeien met een vertekend wereldbeeld. Helaas. Deze jongens 3 jaar opsluiten zou een misdaad zijn. Als je deze petitie hebt getekend, ga asjeblieft even bij jezelf na: wat heb ik eigenlijk gedaan om de wereld te verbeteren? Het antwoord zal waarschijnlijk dicht liggen bij: niks. Maar het is niet te laat; verander je insteek en doe is aardig tegen mensen, wees niet jaloers, en gun anderen wat. Daarmee doe je tenminste iets nuttigs. Mag ik vragen dat eventuele reacties in goed Nederlands worden geschreven? Groetjes he.
|
Reacties
Gast |
#260 Re: Re:2014-04-28 11:48:50Zo zo wat een botte hersens zitten er in jou kop!!! Of wil je de dader vergelijken met een raam of windmolen? Mafkees... |
Steun KEES van DAAIBOOI BEACH CURACAO
Gort over de grens moet blijven.
Open brief aan de Belgische regering - Leg de lat hoger: stop de blokkade, stop de genocide
EINDE CORONA CRISIS: Overheid sta behandeling van COVID-19 met HCQ en zink en / of Ivermectine toe!
Voor een realistische snelheid van 90km/u op de Houtlaan in Wijnegem!
Zwembad het Baafje Heiloo moet open blijven!
De St. Victorkerk behouden voor ontmoetingen.
Respecteer de euthanasiewet
Wij willen een eerlijke boer.inn.enlandbouw!
Behoud Losloopgebieden voor Honden op de Utrechtse Heuvelrug, in Austerlitz, en Zeist
Geen Noodopvang / AZC op het Hocrasterrein te Bussum
Gelijkwaardigherstel mag niet stoppen!
Wij eisen het intrekken van de huidige vergunningen van de Fourwinds Policedog center in Geffen!
Castratie-/sterilisatieplicht huiskatten Nederland
Red Nederland: Heropen de Gaswinning!
Is er iets dat u wilt veranderen?
Verandering vindt niet plaats door te zwijgen. De auteur van deze petitie stond op en ondernam actie. Zult u hetzelfde doen? Start een sociale beweging door een petitie aan te maken.
Start uw eigen petitieAndere petities waarin u mogelijk geïnteresseerd bent
VTM, blijf Lili & Marleen uitzenden!
5791 Gemaakt: 2025-08-18
NEE tegen een AZC Hoorn
2446 Gemaakt: 2024-09-21
Red Onze Motocross Oefenterreinen in België
1970 Gemaakt: 2025-07-23
Kortsnuiten Blijven Bestaan
3693 Gemaakt: 2024-10-23
Een volwaardig Medisch Centrum terug in Nissewaard is een must
476 Gemaakt: 2025-08-12
STOP de waanzin voor een TIJDELIJKE snelweg ivm werken aan de A8 te Halle!!
763 Gemaakt: 2025-08-03
Meningen over het voorgestelde Asielzoekerscentrum in Venlo.
3861 Gemaakt: 2024-07-07
Nee, Trump is de Nobelprijs voor de Vrede niet waard
252 Gemaakt: 2025-08-10
Online stemmen ALV BEN
128 Gemaakt: 2025-08-22
Behoud Pink Dream op Bijltjespad!
97 Gemaakt: 2025-08-20
Respect or Revolt
92 Gemaakt: 2025-08-22
Breng het oude Kruidvat kraamverband terug. Voor kraamvrouwen én vrouwen met hevige menstruatie!
86 Gemaakt: 2025-08-15
Steun de Buurderij in Gent (Baarle)!
1435 Gemaakt: 2025-04-08
Motie BEN
188 Gemaakt: 2025-08-14
Stop geweld tegen vrouwen: zelfverdediging op school en vergoed in het basispakket
41 Gemaakt: 2025-08-22
Petitie voor vangnet ouders van ernstig zieke en terminale kinderen
65846 Gemaakt: 2023-01-17
Veilige omheinde hondenlosloopzone bij de Asterdplas in Breda
231 Gemaakt: 2025-08-10
Erkenning stilgeboren kindje
25 Gemaakt: 2025-08-23
de Tuinwijk terug leefbaar maken
25 Gemaakt: 2025-08-20
Behoud van de clubs in Dienstencentrum Victor De Bruyne, te Hoboken
58 Gemaakt: 2025-08-14