De Zelfstandigenaftrek Moet Blijven
Quoted post
Gast |
#1527 ZZP'ers vormen basis voor sociale innovatie en houden zorg en welzijn betaalbaar...2013-09-10 14:28LS, Als het woord ZZP'er valt dan wordt daar in de actualiteit nu in de politiek een negatieve benadering aan gegeven. Dit terwijl nog niet zo lang geleden de ZZP'er een flexibele arbeidskracht was, die de klappen van de economie mede heeft opgevangen en ervoor heeft gezorgd dat de marktwerking goed werd opgevuld. Dus nu even de voor-en nadelen van het ZZP'er schap voor Nederland op een rij. Veroordeel ons niet, maar oordeel op feiten! Een voordeel is bijvoorbeeld dat de "ZZP'er" de zorg en welzijn betaalbaar houdt en sociale innovatie hoog in het vaandel heeft staan... Dus weg met die shit dat ZZP'ers veelal helemaal niet innovatief zijn en eigenlijk niet bijdragen aan de groei van de economie. Echt wel. Kijk maar eens even wat "we" allemaal doen! Dus, die zelfstandigenaftrek is niet meer dan een belastingfaciliteit die voor ons nodig is om onze bijdrage te kunnen leveren! http://zbc.nu/hrm/sociale-innovatie/zzp-ers-vormen-de-basis-voor-sociale-innovatie/ |
Reacties
Gast |
#1638 Re: ZZP'ers vormen basis voor sociale innovatie en houden zorg en welzijn betaalbaar...2013-09-13 13:01:11#1527: - ZZP'ers vormen basis voor sociale innovatie en houden zorg en welzijn betaalbaar... ONDERNEMERS/ZZP'ERS LEVEREN GROTE BIJDRAGE AAN MAATSCHAPPELIJKE ACTIVITEITEN: Onderzoek laat zien dat ondernemers nog steeds RUIMHARTIG ook hun sociale en maatschappelijke bijdrage leveren in Nederland, ondanks de crisis. In zorg en welzijn, in de sport, tbv de leefbaarheid in de wijk/buurt. Alle hens aan zakelijke dek voor hen, maar dat weerhoudt de meesten er niet van om ook in die zin nog steeds hun bijdrage te leveren, naast de uren dat zij al met het ondernemerschap bezig zijn!! Dat zou de overheid ook voor hen eens moeten doen: en dus als steuntje in de rug het laatste restje belastingfaciliteit niet wegnemen. Ondernemers/ZZP'ers nemen over het geheel dus ook andere taken in Nederland vrijwillig op zich. Wellicht niet zo zichtbaar, maar nu worden ze voor al hun moeite dus ook nog eens dubbel gepakt!! Zij zijn dus al "maatschappelijk" bezig zoals de overheid wil, maar die zin zal wel snel minder worden... Straks: Daag vereniging, daag wijk, daag sportclub.... Geen "sponsoring" in natura en uren meer!? Je kunt je geld en je uren tenslotte maar 1 keer besteden als ondernemer. Minder geld per maand over zal betekenen: nog meer werken voor hetzelfde, nog minder uren voor andere zaken. Recent onderzoek Universiteit Tilburg:
|
Steun KEES van DAAIBOOI BEACH CURACAO
Gort over de grens moet blijven.
Castratie-/sterilisatieplicht huiskatten Nederland
Red Nederland: Heropen de Gaswinning!
Open brief aan de Belgische regering - Leg de lat hoger: stop de blokkade, stop de genocide
Behoud Losloopgebieden voor Honden op de Utrechtse Heuvelrug, in Austerlitz, en Zeist
Geen Noodopvang / AZC op het Hocrasterrein te Bussum
Gelijkwaardigherstel mag niet stoppen!
EINDE CORONA CRISIS: Overheid sta behandeling van COVID-19 met HCQ en zink en / of Ivermectine toe!
Voor een realistische snelheid van 90km/u op de Houtlaan in Wijnegem!
Zwembad het Baafje Heiloo moet open blijven!
De St. Victorkerk behouden voor ontmoetingen.
Respecteer de euthanasiewet
Wij willen een eerlijke boer.inn.enlandbouw!
Wij eisen het intrekken van de huidige vergunningen van de Fourwinds Policedog center in Geffen!
Is er iets dat u wilt veranderen?
Verandering vindt niet plaats door te zwijgen. De auteur van deze petitie stond op en ondernam actie. Zult u hetzelfde doen? Start een sociale beweging door een petitie aan te maken.
Start uw eigen petitieAndere petities waarin u mogelijk geïnteresseerd bent
Chauffeurs restaurant Kanters moet blijven!
520 Gemaakt: 2025-09-11
Meningen over het voorgestelde Asielzoekerscentrum in Venlo.
5233 Gemaakt: 2024-07-07
Gouda Waterstad? Red katten van de verdrinkingsdood – plaats kattentrappetjes
754 Gemaakt: 2025-09-08
WAP-PETITIE WOLF - VOOR VEILIGHEID VAN MENS & DIER
8568 Gemaakt: 2025-08-25
Geen uitbreiding fietszone Brugge
805 Gemaakt: 2025-08-23
Jens Broes in Junior Eurosong The Party!
152 Gemaakt: 2025-09-16
STOP de waanzin voor een TIJDELIJKE snelweg ivm werken aan de A8 te Halle!!
1285 Gemaakt: 2025-08-03
Nieuwerkerk zeg Nee tegen een GROOT AZC!
1770 Gemaakt: 2024-01-16
Red Onze Motocross Oefenterreinen in België
3297 Gemaakt: 2025-07-23
Youngtimer/oldtimer, Regering moet zich aan de afspraken houden
77 Gemaakt: 2025-09-17
Stop het zonneveld in Heelsum — Red natuur, vogels én vruchtbare grond
1253 Gemaakt: 2025-05-19
NEE TEGEN AZC VLAARDINGEN
1596 Gemaakt: 2025-06-04
Ik steun de werkgroep Compagniesterpark
62 Gemaakt: 2025-09-12
NEE tegen een AZC Hoorn
3668 Gemaakt: 2024-09-21
Voor de definitieve afsluiting van de Sint-Veroonsstraat voor het transitverkeer
288 Gemaakt: 2025-09-06
NEEN aan de afbraak van de NEKKERHAL in MECHELEN
6289 Gemaakt: 2025-06-15
Geef onze jongeren een tweede thuis!
47 Gemaakt: 2025-09-16
Weg met burgemeester, wethouders en gemeenteraad van Zwolle!
46 Gemaakt: 2025-09-17
Tijd voor een migratiestop
325 Gemaakt: 2025-08-25
Geen AZC barendrecht op grens van Lombardijen
1404 Gemaakt: 2025-07-08