Aangifte tegen Mevrouw Sylvana Simons wegens haatzaaierij
Failke |
/ #76082016-11-08 12:28Inmiddels worden blanke mensen net zo hard gediscrimineerd als niet-blanke mensen. Maar dat is taboe. Ik vraag mij serieus af hoeveel van de anti-zwarte piet mensen daadwerkelijk echt last heeft van zwarte piet en er aanstoot aangeeft, hoeveel van de anti-zwarte piet mensen meelopen met de rest en hoeveel van de anti-zwarte piet mensen zich uitlaat om in de belangstelling te staan.
Zij zouden rond het Sinterklaasfeest ervoor kunnen kiezen tijdens de intocht even buiten het centrum te blijven en op tv weg te zappen als ze zwarte piet zien. Hoeveel mensen hebben geen collega's die vijf weken lang stik chagerijnig zijn omdat ze honger hebben en niks mogen eten door de ramadan en hoeveel mensen moeten dan rekening houden voor vijf (!) weken lang door niet te eten in het bijzijn van mensen die de ramadan volgen omdat ze het die mensen anders te moeilijk maken? Ik vind dat je hier met elkaar leeft, dat betekend samen, dat betekend geven en nemen. Dat betekend dan ook dat er dingen zullen zijn die je in het land dat jou zo vrij opneemt en kansen geeft en gunt, die je minder prettig en fijn of zelfs aanstootgevend vind. Ik persoonlijk vind de kleedwijze van vele modellen aanstootgevend, maar ik kies ervoor om dan bepaalde magazines niet te kopen, mijn eigen kledingswijze zo te organiseren dat ik mij prettig voel en weg te zappen van programma's die ik aanstootgevend vind.
Maar bovenal, en laten we dit vooral niet vergeten, is Sinterklaas een kinderfeest dat al eeuwen zo gevierd word in Nederland. En zie je de pieten nog met de roe lopen? Het is al enorm veranderd. Laten we het feest een feest houden en voor de kinderen deze dag onze verschillen aan de kant leggen. Moet er nou echt gedemonstreerd gaan worden Tijdens de intocht? Enig idee hoeveel kinderen daar bang van kunnen worden? Voor hoeveel kinderen het feest verpest wordt? Dat vind ik pas aanstootgevend. Volwassenen die niet volwassen genoeg kunnen zijn om een kinderfeest een kinderfeest te laten. Een traditie een traditie te laten. Laat het los mensen. Leef samen, gun elkaar wat... |
|
Gort over de grens moet blijven.
Wij eisen het intrekken van de huidige vergunningen van de Fourwinds Policedog center in Geffen!
Bescherm minderjarige vluchtelingen tegen het nieuwe asielbeleid!
Castratie-/sterilisatieplicht huiskatten Nederland
Red Nederland: Heropen de Gaswinning!
Zwembad het Baafje Heiloo moet open blijven!
Steun KEES van DAAIBOOI BEACH CURACAO
De St. Victorkerk behouden voor ontmoetingen.
Respecteer de euthanasiewet
Wij willen een eerlijke boer.inn.enlandbouw!
Behoud Losloopgebieden voor Honden op de Utrechtse Heuvelrug, in Austerlitz, en Zeist
Geen Noodopvang / AZC op het Hocrasterrein te Bussum
Gelijkwaardigherstel mag niet stoppen!
Open brief aan de Belgische regering - Leg de lat hoger: stop de blokkade, stop de genocide
EINDE CORONA CRISIS: Overheid sta behandeling van COVID-19 met HCQ en zink en / of Ivermectine toe!
Voor een realistische snelheid van 90km/u op de Houtlaan in Wijnegem!
Is er iets dat u wilt veranderen?
Verandering vindt niet plaats door te zwijgen. De auteur van deze petitie stond op en ondernam actie. Zult u hetzelfde doen? Start een sociale beweging door een petitie aan te maken.
Start uw eigen petitieAndere petities waarin u mogelijk geïnteresseerd bent
Geen hoge milieucategorie (HMC) bedrijvigheid Warmoeziersweg Bergschenhoek
315 Gemaakt: 2025-07-15
Geen AZC barendrecht op grens van Lombardijen
828 Gemaakt: 2025-07-08
Gort over de grens moet blijven.
5868 Gemaakt: 2025-06-16
Open brief aan de Belgische regering - Leg de lat hoger: stop de blokkade, stop de genocide
9390 Gemaakt: 2025-06-04
Hou IJsbaan DE PISTE Kortrijk open !
2306 Gemaakt: 2025-07-05
Geen windmolens op de Grashoek
292 Gemaakt: 2025-07-03
NEEN, geen zonnepanelen op "de Pit" in Nieuwkapelle!
703 Gemaakt: 2022-05-17
Bezwaar Windturbines Stad Kortrijk
390 Gemaakt: 2025-07-03
Red onze tuin! Samentuin Fonteinstraat
83 Gemaakt: 2025-07-08
Pak ons buitenzwembad niet af!
1910 Gemaakt: 2025-06-02
📢 Petitie: Erken institutioneel seksisme als structureel probleem in Nederland
62 Gemaakt: 2025-06-26
Behoud het auditorium Maisin in zijn volledige staat
95 Gemaakt: 2025-07-10
NEEN aan de afbraak van de NEKKERHAL in MECHELEN
6140 Gemaakt: 2025-06-15
Kortsnuiten Blijven Bestaan
3015 Gemaakt: 2024-10-23
Ik ben tegen de komst van een arbeidsmigrantenhotel in het mooie buitengebied van Heinkenszand voor 48 arbeidsmigranten die niet in de buurt gaan werken maar in Yerseke of Noord Brabant.
111 Gemaakt: 2022-02-14
Behoud de NS JongerenDagkaart
2651 Gemaakt: 2025-06-24
Meningen over het voorgestelde Asielzoekerscentrum in Venlo.
3526 Gemaakt: 2024-07-07
Veiligheid en overlast N237 (Amersfoortsestraat / Utrechtseweg)
124 Gemaakt: 2025-07-08
Steun Poptempel De Kuip
9411 Gemaakt: 2024-10-12
Aankleden etalages voormalige winkelpand Visser
45 Gemaakt: 2025-07-10