Marc Dullaert moet blijven als Kinderombudsman
Gast |
/ #7170 kinderomudsman2016-02-14 12:50Met deze petitie ziet men dat er op dit moment veel in Nederland aan de gang is. Dat houdt in dat de positie van Marc Dullaerd in een bredere contextmoet worden geplaatst. Democratie, zeggen wat je mening is en met name kritiek geven lijkt momenteel direct te worden afgestraft. Men wil alles van jou weten en waarom?? Bij het Ministerie van Veilgheid en Justitie is het een grote zwart verborgen agenda: maar we moeten alles weten van de mensen want er zou eens iets kunnen gebeuren. Jokkebrokken lijkt er een actief werkwoord te zijn, Een klein bonnetje vinden lijkt intern een groot probleem, ieders info krijgen een makkie en dat moet gped gevonden worden. Bij het ministerie van WWS moeten alle gegeven uitgewisseld worden, tja privacy, wel eens van gehoord maar niet van belang voor de uitwisselling. Als men mevrouw Schippers benadert over haar mans functioneren aangaande een bepaald ziekenhuis, geeft ze weer dat er een hetze naar haar is. Hoe zo, als men vraagt waarom de gezondheidszorg onze info wilt, luidt het antwoord het is nodig. Transaprantie ver te zoeken. Als er een wet wordt aangenomen of een bestuurlijke regelgeving, kan de rekenkamer ff de beroepsorganisaties en andere partijen allerlei goede adviezen geven, vragenstellen maar het gaat door. Kijk naar maar naar de PGB's, de Jeugdwet. Direct daarna begint men te repareren en te herstellen, aanvullende AMVB's in te stellen. Als men naar de kritiekgevenden goed had geluisterd was dit allemaal niet nodig geweest. ik zie de heer Dullaert als representante van de terecht kritiek hebbenden gestoeld op onderzoek en informatieverzameling bij de betrokkenen uit het veld. Een man die juist de luis in de pels is, een terecht de goede vragen stelt. Maar ja kritiesche vragen stellen daar is men niet van gediend en daar raakt men geïrriteerd van.Dan wordt er gedreigd met maatregelen. Hoe zo democratisch?? Mensen van de eigen partijen voorafgaande aan de verkiezingen nog snel cruciale posities geven om nog macht na het grote verkeizeingsverlies uit te kunnen oefenen, democratisch??? Ik wens Nederland een betere toekomst toe met meer Dullaerts.
|
|
Gort over de grens moet blijven.
Wij willen een eerlijke boer.inn.enlandbouw!
Behoud Losloopgebieden voor Honden op de Utrechtse Heuvelrug, in Austerlitz, en Zeist
Geen Noodopvang / AZC op het Hocrasterrein te Bussum
Gelijkwaardigherstel mag niet stoppen!
Wij eisen het intrekken van de huidige vergunningen van de Fourwinds Policedog center in Geffen!
Bescherm minderjarige vluchtelingen tegen het nieuwe asielbeleid!
Castratie-/sterilisatieplicht huiskatten Nederland
Red Nederland: Heropen de Gaswinning!
Open brief aan de Belgische regering - Leg de lat hoger: stop de blokkade, stop de genocide
EINDE CORONA CRISIS: Overheid sta behandeling van COVID-19 met HCQ en zink en / of Ivermectine toe!
Voor een realistische snelheid van 90km/u op de Houtlaan in Wijnegem!
Zwembad het Baafje Heiloo moet open blijven!
Steun KEES van DAAIBOOI BEACH CURACAO
De St. Victorkerk behouden voor ontmoetingen.
Respecteer de euthanasiewet
Is er iets dat u wilt veranderen?
Verandering vindt niet plaats door te zwijgen. De auteur van deze petitie stond op en ondernam actie. Zult u hetzelfde doen? Start een sociale beweging door een petitie aan te maken.
Start uw eigen petitieAndere petities waarin u mogelijk geïnteresseerd bent
Geen hoge milieucategorie (HMC) bedrijvigheid Warmoeziersweg Bergschenhoek
315 Gemaakt: 2025-07-15
Geen AZC barendrecht op grens van Lombardijen
814 Gemaakt: 2025-07-08
Gort over de grens moet blijven.
5864 Gemaakt: 2025-06-16
Hou IJsbaan DE PISTE Kortrijk open !
2305 Gemaakt: 2025-07-05
Open brief aan de Belgische regering - Leg de lat hoger: stop de blokkade, stop de genocide
9389 Gemaakt: 2025-06-04
Geen windmolens op de Grashoek
288 Gemaakt: 2025-07-03
NEEN, geen zonnepanelen op "de Pit" in Nieuwkapelle!
699 Gemaakt: 2022-05-17
Bezwaar Windturbines Stad Kortrijk
386 Gemaakt: 2025-07-03
Behoud het auditorium Maisin in zijn volledige staat
95 Gemaakt: 2025-07-10
Red onze tuin! Samentuin Fonteinstraat
82 Gemaakt: 2025-07-08
NEEN aan de afbraak van de NEKKERHAL in MECHELEN
6139 Gemaakt: 2025-06-15
Pak ons buitenzwembad niet af!
1902 Gemaakt: 2025-06-02
Ik ben tegen de komst van een arbeidsmigrantenhotel in het mooie buitengebied van Heinkenszand voor 48 arbeidsmigranten die niet in de buurt gaan werken maar in Yerseke of Noord Brabant.
111 Gemaakt: 2022-02-14
Kortsnuiten Blijven Bestaan
3013 Gemaakt: 2024-10-23
Behoud de NS JongerenDagkaart
2650 Gemaakt: 2025-06-24
Meningen over het voorgestelde Asielzoekerscentrum in Venlo.
3525 Gemaakt: 2024-07-07
Veiligheid en overlast N237 (Amersfoortsestraat / Utrechtseweg)
124 Gemaakt: 2025-07-08
Aankleden etalages voormalige winkelpand Visser
45 Gemaakt: 2025-07-10
Teken deze petitie! We willen geen McDonalds op de Veluwezoom, aan de bosrand Velp-Rheden
15677 Gemaakt: 2024-01-31
Stop de container MSNU9636101!
109 Gemaakt: 2025-07-04