Zeg nee tegen azc Brunssum
Gast |
/ #3345 Twee en meer maten2016-01-06 22:31Het seksuele geweld door de mediaDus, de wannabe massamoordenaar en etnisch zuiveraar maakt zich zorgen over ‘de Nederlandse vrouwen’ die in bescherming genomen moeten worden tegen ‘woeste, aanrandende en verkrachtende Arabieren, vluchtelingen en moslims.’ Trouwens waarom moet ik vandaag toch denken aan PVV-nazi Eric Lucassen die een veroordeelde zeden-delinquent is?
Ook het programma ‘EenVandaag’ doet natuurlijk druk mee met de hetze tegen vluchtelingen. Misschien dat de Nederlandse media waaronder de NOS en Jeroen Wollaars die Pressekodex waar mevrouw Krueger het aan het adres van Wollaars over heeft, eens kunnen bestuderen: En er is geen ‘debat’ zoals de wat mij betreft wederom tegen zijn grenzen van integriteit aanlopende Wollaars beweert. Er is sprake van een gore, laffe hetze waarbij vrouwen en hun seksualiteit dankbaar misbruikt worden om ‘de ander’ door de stront te halen. Dat is werkelijk alles. Er was op dat moment nog helemaal niets bekend over wat er nou eigenlijk precies gebeurd was en door wie wat gedaan is maar ook hier was dat geen beletsel voor de lafbekken op de redactie van Trouw om alvast maar heel tendentieus naar vluchtelingen te wijzen. Ook het vod van Philippe Remarque legt eerst een link met vluchtelingen om vervolgens in dit stuk (van vanmorgen 08.14 u) haast spijtig op te merken dat er nog geen daders gepakt zijn. Maar bij al het gezwets in de media over de vermeende (er staat strafrechtelijk gezien namelijk nog helemaal niets vast en dus zijn de aanrandingen en verkrachtingen ook alles behalve feiten) gang van zaken heb ik niets gevonden over het naar mijn idee toch wel heel schokkende gegeven dat bijna de helft van de vrouwen in Nederland te maken heeft met huiselijk- & seksueel geweld volgens dit rapport.
|
|
Respecteer de euthanasiewet
Gerechtigheid voor Francis en alle andere verkeersslachtoffers
Steun KEES van DAAIBOOI BEACH CURACAO
Wij eisen het intrekken van de huidige vergunningen van de Fourwinds Policedog center in Geffen!
Zwembad het Baafje Heiloo moet open blijven!
Kortsnuiten Blijven Bestaan
BEHAALD! Unie Van Vrijwilligers wordt wegbezuinigd. Help ons!
Bescherm minderjarige vluchtelingen tegen het nieuwe asielbeleid!
Red Nederland: Heropen de Gaswinning!
Petitie voor vangnet ouders van ernstig zieke en terminale kinderen
De St. Victorkerk behouden voor ontmoetingen.
Wij willen een eerlijke boer.inn.enlandbouw!
Behoud Losloopgebieden voor Honden op de Utrechtse Heuvelrug, in Austerlitz, en Zeist
Geen Noodopvang / AZC op het Hocrasterrein te Bussum
Gelijkwaardigherstel mag niet stoppen!
EINDE CORONA CRISIS: Overheid sta behandeling van COVID-19 met HCQ en zink en / of Ivermectine toe!
Is er iets dat u wilt veranderen?
Verandering vindt niet plaats door te zwijgen. De auteur van deze petitie stond op en ondernam actie. Zult u hetzelfde doen? Start een sociale beweging door een petitie aan te maken.
Start uw eigen petitieAndere petities waarin u mogelijk geïnteresseerd bent
Groeipunt en Richtpunt campus Oudenaarde moeten blijven!!
1317 Gemaakt: 2025-04-25
Behoud onze ijsjes op de zeedijk! Zeg ja tegen de ijskiosken van Knokke-Heist!
376 Gemaakt: 2025-04-29
Help de handelaars op de Ninoofsesteenweg
620 Gemaakt: 2025-04-25
Voor een realistische snelheid van 90km/u op de Houtlaan in Wijnegem!
1109 Gemaakt: 2025-03-19
Nee, tegen meer AZC’s in Lansingerland
802 Gemaakt: 2025-04-16
Neen tegen nieuwe industriezone Lepelboomstraat - Blauwe Zwaanstraat - Vichtseweg (PRUP)
248 Gemaakt: 2025-04-22
De Brigati Tifosi moet blijven!
158 Gemaakt: 2025-04-30
Breng STAR FM terug naar de Brugse Meifoor!
129 Gemaakt: 2025-04-29
Proclamatie Sint-Lucas Gent
117 Gemaakt: 2025-04-30
Herinrichting Weststraat en behoud van historisch Zeeuws erfgoed van Burgh Haamstede.
67 Gemaakt: 2025-04-29
Steun de Buurderij in Gent (Baarle)!
1018 Gemaakt: 2025-04-08
PostNL zit te ver weg voor ons
239 Gemaakt: 2025-04-23
Steun familie babayants
5176 Gemaakt: 2024-07-11
Gerechtigheid voor Francis en alle andere verkeersslachtoffers
15746 Gemaakt: 2025-01-19
the missing link moet blijven
124 Gemaakt: 2025-04-10
Laat de loempiakraam van MaiSon Vietnamese Specialiteiten op Binnenwegplein 20 in Rotterdam Centrum staan en sluit de kraam NIET!
22807 Gemaakt: 2020-06-30
Petitie voor het verkrijgen van een parkeerplek in je eigen woonwijk!
38 Gemaakt: 2025-04-29
Meningen over het voorgestelde Asielzoekerscentrum in Venlo.
1862 Gemaakt: 2024-07-07
Laat deel van beschermd stadsgezicht Hulst niet verdwijnen!
24 Gemaakt: 2025-05-02
Nee tegen AZC VLD-Holy
4852 Gemaakt: 2025-04-08