Zeg nee tegen azc Brunssum
Stop de opmars van EXTREEM RECHTS |
/ #2786 Het ware gezicht van Extreem Rechts2015-12-08 14:21Solliciteer bij Geerd!Geert Wilders zoekt nieuw talent! Of zeg maar gewoon talent. Of zeg maar gewoon mensen die helemaal, maar dan ook he-le-maal vastgelopen zijn in hun leven, werkelijk overal uitgekotst zijn en daar de islam graag de schuld van willen geven, want waarom zou je anders de rest van je leven gebrandmerkt als PVV’er door willen brengen:
Schiet u ’s nachts wakker van dromen over huizen met ingegooide ruiten en mannen met petjes en fakkels ervoor en heeft u spijt dat de droom afgelopen is, krijgt u een warm gevoel bij het idee van rassenrellen waar geen negatieve werking vanuit hoeft te gaan, rukt u graag hoofddoeken af waar geen belasting op betaald is, trapt u graag in doodsnood gevluchte oorlogsslachtoffers de goot in, dan is de PVV iets voor u. Omdat dit harde eisen zijn, wil de PVV een strafblad, een IQ onder de 75, een CV van minder dan een half A4-tje of wat losse handjes best door de vingers zien, zolang u maar kunt garanderen dat een en ander niet aan het licht komt. Grote talenten als een Erik Lucassen of James Sharpe zijn op die manier namelijk eerder verloren gegaan. Hoe Dion Graus desondanks zijn positie heeft weten te handhaven is overigens niet bekend. Maar stuurt u vandaag nog een mail aan Geerd! Voor de zuivere, onversneden islamhaat in de Kamer hebben wij immers PVV-ers nodig, niet van die achterkamerxenofoben als bij de VVD!
Vooal doen ja, stemmen op een partij die maar één lid heeft (dus dictatoriaal is) en die mensen met nul komma niks ervaring moet ronselen om zteeltjes bezet te krijgen. SDat is waar Nederland op zit te wachten: geleid worden door totale nitwits met absoluut geen ervaring. Krijgt Domrechts dit land toch nog echt kapot. |
|
Gort over de grens moet blijven.
Wij willen een eerlijke boer.inn.enlandbouw!
Behoud Losloopgebieden voor Honden op de Utrechtse Heuvelrug, in Austerlitz, en Zeist
Geen Noodopvang / AZC op het Hocrasterrein te Bussum
Gelijkwaardigherstel mag niet stoppen!
Wij eisen het intrekken van de huidige vergunningen van de Fourwinds Policedog center in Geffen!
Bescherm minderjarige vluchtelingen tegen het nieuwe asielbeleid!
Castratie-/sterilisatieplicht huiskatten Nederland
Red Nederland: Heropen de Gaswinning!
Open brief aan de Belgische regering - Leg de lat hoger: stop de blokkade, stop de genocide
EINDE CORONA CRISIS: Overheid sta behandeling van COVID-19 met HCQ en zink en / of Ivermectine toe!
Voor een realistische snelheid van 90km/u op de Houtlaan in Wijnegem!
Zwembad het Baafje Heiloo moet open blijven!
Steun KEES van DAAIBOOI BEACH CURACAO
De St. Victorkerk behouden voor ontmoetingen.
Respecteer de euthanasiewet
Is er iets dat u wilt veranderen?
Verandering vindt niet plaats door te zwijgen. De auteur van deze petitie stond op en ondernam actie. Zult u hetzelfde doen? Start een sociale beweging door een petitie aan te maken.
Start uw eigen petitieAndere petities waarin u mogelijk geïnteresseerd bent
Geen AZC barendrecht op grens van Lombardijen
813 Gemaakt: 2025-07-08
Geen hoge milieucategorie (HMC) bedrijvigheid Warmoeziersweg Bergschenhoek
315 Gemaakt: 2025-07-15
Gort over de grens moet blijven.
5864 Gemaakt: 2025-06-16
Hou IJsbaan DE PISTE Kortrijk open !
2303 Gemaakt: 2025-07-05
Open brief aan de Belgische regering - Leg de lat hoger: stop de blokkade, stop de genocide
9388 Gemaakt: 2025-06-04
Geen windmolens op de Grashoek
283 Gemaakt: 2025-07-03
NEEN, geen zonnepanelen op "de Pit" in Nieuwkapelle!
699 Gemaakt: 2022-05-17
Behoud het auditorium Maisin in zijn volledige staat
95 Gemaakt: 2025-07-10
Bezwaar Windturbines Stad Kortrijk
385 Gemaakt: 2025-07-03
Red onze tuin! Samentuin Fonteinstraat
82 Gemaakt: 2025-07-08
NEEN aan de afbraak van de NEKKERHAL in MECHELEN
6139 Gemaakt: 2025-06-15
Pak ons buitenzwembad niet af!
1900 Gemaakt: 2025-06-02
Ik ben tegen de komst van een arbeidsmigrantenhotel in het mooie buitengebied van Heinkenszand voor 48 arbeidsmigranten die niet in de buurt gaan werken maar in Yerseke of Noord Brabant.
111 Gemaakt: 2022-02-14
Kortsnuiten Blijven Bestaan
3012 Gemaakt: 2024-10-23
Behoud de NS JongerenDagkaart
2650 Gemaakt: 2025-06-24
Meningen over het voorgestelde Asielzoekerscentrum in Venlo.
3525 Gemaakt: 2024-07-07
Aankleden etalages voormalige winkelpand Visser
45 Gemaakt: 2025-07-10
Veiligheid en overlast N237 (Amersfoortsestraat / Utrechtseweg)
124 Gemaakt: 2025-07-08
Teken deze petitie! We willen geen McDonalds op de Veluwezoom, aan de bosrand Velp-Rheden
15677 Gemaakt: 2024-01-31
Stop de container MSNU9636101!
109 Gemaakt: 2025-07-04