Zeg nee tegen azc Brunssum
patriot |
/ #906 Re: Re: Re: Re:2015-11-13 08:50"Zolang jij jezelf niet informeert en de waarheid gaat spreken" Dus informeren is bij jou dus klakkeloos aannemen wat jij gelooft en ziet als waarheid ??? Om vervolgens jou gedachtegoed te moeten accepteren als waarheid ?? Volg je een cursus "Dictator in 3 dagen" ofzo.. Ben je echt zo dom / geestlijk beperkt of gedraag je je alleen zo ?? Ja iedereen weet wie de voedselbanken runt etc. Maar zouden er dan in een land als dit dan voedselbanken nodig zijn als alles zo liep als het zou moeten in een modern land als het onze ??? Mijn moeder is nog uit de generatie (1936) die dit land na de oorlog opbouwde en nooit klaagde over het feit dat ze sinds haar 13e moest gaan werken. Om vervolgens nu ze 79 is met een kwakkelende gezondheid, bij iedere hulp vraag te horen krijgt " nee sorry, is geen geld voor...... nee, sorry dat gaat niet we hebben de mogelijkheden niet. Zoals haar zijn er duizenden in dit land die moeten toe zien, hoe ze mogen wegkwijnen door bezuinigingen, om vervolgens het journaal te kijken en te horen hoeveel de opvang van deze mensen kost en hoeveel op hun generatie weer bezuinig wordt.. Vorige week zei ze zelf nog " Ik begrijp deze wereld niet meer en zou nog liever dood zijn!" maarja das normaal he.... Het antwoord is NEE, maar we gooien liever miljarden weg aan een Europa waar niemand op zat te wachten (met uitzondering van een kleine groep elitaire mensen) en aan vreemden waar de meesten van ons ook niet om vragen. Zou eens graag willen weten hoeveel zij van onze mensen hebben opgevangen en verzorgd,toen die verdreven werden van huis en haard. ownee wacht ff wij vingen onze eigen mensen op door ze naar een veilig gebied is ons EIGEN Land te brengen. Doe ons eens een plezier, reis af naar 1 van hun landen, ga je zo opstellen zoals zij hier doen bijv. vraag voor gratis geld, vraag om je eigen geloof te mogen aanbidden en eis een gratis woonplek en kijk eens wat gebeurt... ps. gelukkig leven we (nog) in een vrij land waar ik mag denken en geloven wat ik wil en jou bullshit/propaganda echt niet als waarheid hoef aan te nemen.... Maarja dat is het probleem voor bepaalde mensen die dwingen liever hun waarheden bij anderen op ;)
ps. : http://redirect.nl/cl0v
|
|
Kortsnuiten Blijven Bestaan
BEHAALD! Unie Van Vrijwilligers wordt wegbezuinigd. Help ons!
Bescherm minderjarige vluchtelingen tegen het nieuwe asielbeleid!
Red Nederland: Heropen de Gaswinning!
Petitie voor vangnet ouders van ernstig zieke en terminale kinderen
EINDE CORONA CRISIS: Overheid sta behandeling van COVID-19 met HCQ en zink en / of Ivermectine toe!
Gerechtigheid voor Francis en alle andere verkeersslachtoffers
Zwembad het Baafje Heiloo moet open blijven!
De St. Victorkerk behouden voor ontmoetingen.
Steun KEES van DAAIBOOI BEACH CURACAO
Wij willen een eerlijke boer.inn.enlandbouw!
Behoud Losloopgebieden voor Honden op de Utrechtse Heuvelrug, in Austerlitz, en Zeist
Geen Noodopvang / AZC op het Hocrasterrein te Bussum
Respecteer de euthanasiewet
Gelijkwaardigherstel mag niet stoppen!
Wij eisen het intrekken van de huidige vergunningen van de Fourwinds Policedog center in Geffen!
Is er iets dat u wilt veranderen?
Verandering vindt niet plaats door te zwijgen. De auteur van deze petitie stond op en ondernam actie. Zult u hetzelfde doen? Start een sociale beweging door een petitie aan te maken.
Start uw eigen petitieAndere petities waarin u mogelijk geïnteresseerd bent
Groeipunt en Richtpunt campus Oudenaarde moeten blijven!!
1314 Gemaakt: 2025-04-25
Help de handelaars op de Ninoofsesteenweg
608 Gemaakt: 2025-04-25
Behoud onze ijsjes op de zeedijk! Zeg ja tegen de ijskiosken van Knokke-Heist!
355 Gemaakt: 2025-04-29
Nee, tegen meer AZC’s in Lansingerland
781 Gemaakt: 2025-04-16
Neen tegen nieuwe industriezone Lepelboomstraat - Blauwe Zwaanstraat - Vichtseweg (PRUP)
241 Gemaakt: 2025-04-22
De Brigati Tifosi moet blijven!
155 Gemaakt: 2025-04-30
Breng STAR FM terug naar de Brugse Meifoor!
121 Gemaakt: 2025-04-29
Proclamatie Sint-Lucas Gent
117 Gemaakt: 2025-04-30
Voor een realistische snelheid van 90km/u op de Houtlaan in Wijnegem!
928 Gemaakt: 2025-03-19
PostNL zit te ver weg voor ons
239 Gemaakt: 2025-04-23
Herinrichting Weststraat en behoud van historisch Zeeuws erfgoed van Burgh Haamstede.
66 Gemaakt: 2025-04-29
Steun de Buurderij in Gent (Baarle)!
1015 Gemaakt: 2025-04-08
Laat de loempiakraam van MaiSon Vietnamese Specialiteiten op Binnenwegplein 20 in Rotterdam Centrum staan en sluit de kraam NIET!
22807 Gemaakt: 2020-06-30
Steun familie babayants
5174 Gemaakt: 2024-07-11
the missing link moet blijven
122 Gemaakt: 2025-04-10
Gerechtigheid voor Francis en alle andere verkeersslachtoffers
15745 Gemaakt: 2025-01-19
Petitie voor het verkrijgen van een parkeerplek in je eigen woonwijk!
38 Gemaakt: 2025-04-29
Meningen over het voorgestelde Asielzoekerscentrum in Venlo.
1861 Gemaakt: 2024-07-07
Nee tegen AZC VLD-Holy
4852 Gemaakt: 2025-04-08
Waar zijn de Dierenartsen in de buurt als je ze nodig hebt
19 Gemaakt: 2025-04-26