Geen asielzoekers opvang in Centrum Breda
gast |
/ #1192 Leve de multiculti shit: Oosterhoutse Steven 'stierf om een wasmachine'2015-06-11 09:51BNDESTEM
OOSTERHOUT - De man die vorige week vrijdag werd vermoord in de Nieuwe Bouwlingstraat in Oosterhout is de Nigeriaan Steven Kantaga (42). Een betrouwbare bron rond het politieonderzoek bevestigt dat.
Het slachtoffer zou zijn doodgestoken na een uit de hand gelopen ruzie om een wasmachine. Kantaga is ook bekend onder zijn stamnaam Osaigbovo Ekunwe. Hij woonde tegenover de Jumbo in een kamerverhuurpand. In dat pand zouden regelmatig spanningen voorkomen tussen de veelal buitenlandse bewoners. Buurtbewoners en bekenden van de huurders melden dat. Volgens sommigen zou er sprake zijn van geweld en bedreigingen. Mensen in de omgeving van de vermoorde Steven Kantaga zijn boos dat foto's van zijn dode lichaam zijn verspreid via social media. Ook op zijn eigen Facebookpagina staan foto's. Op de foto's is te zien hoe hij, waarschijnlijk net na zijn overlijden, tegenover de laad- en losruimte van de Jumbo op de grond ligt. Hij is vanuit de woning naar buiten gestrompeld en overleed op de parkeerplaats. Reanimatie door ambulancepersoneel mocht niet meer baten. Bekenden van het slachtoffer zeggen dat de man mogelijk in zijn slaap is verrast door zijn belager. Er zouden geen sporen zijn die erop wijzen dat de man zich heeft kunnen verweren. De 'aanval' op Kantaga zou op zijn eigen kamer hebben plaatsgevonden. Volgens een nabestaande werd hij met het steekwapen zo zwaar toegetakeld dat hij niet fatsoenlijk kan worden opgebaard. Een huisgenoot van het slachtoffer had het al een tijdje voorzien op Kantaga, zo zegt een kennis. Kantaga zou meerdere malen bedreigd zijn. Vrijwel direct na de moord kon de politie een 50-jarige verdachte aanhouden bij het Wilhelminakanaal in Oosterhout. Het onderzoek naar zijn betrokkenheid bij de moord loopt nog. Getuigen zullen voor herkenning met de verdachte geconfronteerd worden. Het kamerverhuurpand waar Kantaga woonde telt zeven bewoners die allemaal een buitenlandse achtergrond hebben. Kantaga woonde volgens een kennis al vijftien jaar in Nederland. Het Openbaar Ministerie in Breda wil niet inhoudelijk op het onderzoek ingaan. Het is onduidelijk of de aangehouden persoon een bewoner van het bewuste pand. Dat er langer onrust zou zijn in het pand kan politiewoordvoerder Willem van Hooijdonk niet bevestigen. "De woordvoering over deze zaak ligt volledig bij het Openbaar Ministerie", zegt hij.
Hup SP. Hup Van STuntelen !! Snel doorzetten dat plan om een nieuw container getto in Breda aan te leggen. |
|
Respecteer de euthanasiewet
Steun KEES van DAAIBOOI BEACH CURACAO
Gerechtigheid voor Francis en alle andere verkeersslachtoffers
Zwembad het Baafje Heiloo moet open blijven!
De St. Victorkerk behouden voor ontmoetingen.
Bescherm minderjarige vluchtelingen tegen het nieuwe asielbeleid!
Red Nederland: Heropen de Gaswinning!
Petitie voor vangnet ouders van ernstig zieke en terminale kinderen
EINDE CORONA CRISIS: Overheid sta behandeling van COVID-19 met HCQ en zink en / of Ivermectine toe!
Wij willen een eerlijke boer.inn.enlandbouw!
Behoud Losloopgebieden voor Honden op de Utrechtse Heuvelrug, in Austerlitz, en Zeist
Geen Noodopvang / AZC op het Hocrasterrein te Bussum
Gelijkwaardigherstel mag niet stoppen!
Wij eisen het intrekken van de huidige vergunningen van de Fourwinds Policedog center in Geffen!
Kortsnuiten Blijven Bestaan
BEHAALD! Unie Van Vrijwilligers wordt wegbezuinigd. Help ons!
Is er iets dat u wilt veranderen?
Verandering vindt niet plaats door te zwijgen. De auteur van deze petitie stond op en ondernam actie. Zult u hetzelfde doen? Start een sociale beweging door een petitie aan te maken.
Start uw eigen petitieAndere petities waarin u mogelijk geïnteresseerd bent
❗ Red de Schoolsportdagen in Gent ❗
575 Gemaakt: 2025-05-12
Meningen over het voorgestelde Asielzoekerscentrum in Venlo.
2504 Gemaakt: 2024-07-07
Nee tegen azc
160 Gemaakt: 2025-05-13
Stop uitbreiding kruispunt R11/Prins Boudewijnlaan-Red de berm, onze leefbaarheid en gezondheid
1013 Gemaakt: 2025-02-21
Freerunparkje Meerland
423 Gemaakt: 2025-05-06
Omheind hondenrenveld Oosterhof
108 Gemaakt: 2025-05-15
Behoud foodtruck Cakelicious
148 Gemaakt: 2025-05-10
Geen nieuw gemeentehuis voor gemeente Het Hogeland
84 Gemaakt: 2025-05-08
Zwarte rook boven Gent
61 Gemaakt: 2025-05-16
STOP het hoofddoeken verbod
120 Gemaakt: 2025-05-06
Laat deel van beschermd stadsgezicht Hulst niet verdwijnen!
196 Gemaakt: 2025-05-02
Voor een realistische snelheid van 90km/u op de Houtlaan in Wijnegem!
1943 Gemaakt: 2025-03-19
STOP het hoofddoekenverbod
498 Gemaakt: 2025-05-08
Laat de Turnsport in Ridderkerk niet in hun hemd staan!
1149 Gemaakt: 2025-05-03
Behoud onze ijsjes op de zeedijk! Zeg ja tegen de ijskiosken van Knokke-Heist!
528 Gemaakt: 2025-04-29
Steun de Buurderij in Gent (Baarle)!
1079 Gemaakt: 2025-04-08
🛑 NEE TEGEN HET VERBOD OP AROMA’S IN VAPEPRODUCTEN IN BELGIË! 🛑
1489 Gemaakt: 2025-02-04
Maak Justin de Breij onze nieuwe burgemeester van De Ronde Venen!
24 Gemaakt: 2025-05-14
HET PLAATSEN VAN SCHEIDINGSWANDEN IN DE KLEUTER-TOILETTEN
22 Gemaakt: 2025-05-12
Huurdersinitiatief voor meer picknicktafels op de Sterre
104 Gemaakt: 2025-05-03