Eis het ontslag van Jozias van Aartsen
Gast |
/ #2731 Re: Re: The symbol of the murderous Islamic State is waving in The Hague. ‘Death to the Jews,’2014-07-28 16:10#2722: - Re: The symbol of the murderous Islamic State is waving in The Hague. ‘Death to the Jews,’ haarscherpe beelden van jodenhaat in 070
http://www.geenstijl.nl/mt/archieven/2014/07/voor_de_hitsers_die_nog_bewijzen_zochten.html#comments
Kijkt het OM even mee? Luistert Van Aartsen naar de teksten? Om het nog makkelijker te maken, hebben we een paar zinnetjes uitgeschreven. "We blijven spreken, totdat Shaam gezuiverd wordt van de joden", predikt de verhitte spreker op minuut 6. "Takbir! Allah Akbar!", doen de omstanders strijdlustig. Daarna meer openlijk antisemitisme: "Ja we spreken over de joden. Zijn de joden niet degenen die in het gebied wonen? Zijn de joden niet degenen die in 1948 naar Shaam (Levant -red.) zijn gemigreerd? Ja, dat zijn joden. Mensen noemen hun zionisten, maar wij noemen hun joden", doceert de praatbaard met zijn spreekbeurtstem. De groep scandeert: "Dood aan de Zionist! Vuile joden! Allah Akbar!" Op 6 minuut 55 wordt A. Nanninga gesignaleerd door de salafi-fanaten. In het volgende shot overlegt dezelfde spreker met een gemaskerde Kalifaatboy, duidelijk verstaanbaar, over haar aanwezigheid: "We moeten nu wat doen tegen die vrouw. Die vrouw is vervelend. Zij is van GeenStijl. Ja, ja, zij is van GeenStijl." Kort daarop gaat het mis, maar de daadwerkelijke belaging van A. Nanninga is helaas niet te zien. Wel is te zien hoe zij even later samen met Bart Schut en Frank Verhoef een eindje verderop staan nadat ze uit de meute zijn ontzet door de politie. Die scene eindigt met A. Nanninga die naar een politieauto begeleid wordt, die met piepende banden wegrijdt. Hieronder een paar screenshots, meer fotomateriaal en een nieuwsbericht opRegio15.nl. Kan het Openbaar Ministerie vandaag nog mee aan de slag, dunkt ons. Openlijke jodenhaat en agressie tegen vrije pers: keihard tegen optreden. Het is echt niet zo moeilijk. |
|
Steun KEES van DAAIBOOI BEACH CURACAO
Gerechtigheid voor Francis en alle andere verkeersslachtoffers
Respecteer de euthanasiewet
Petitie voor vangnet ouders van ernstig zieke en terminale kinderen
Gelijkwaardigherstel mag niet stoppen!
Wij eisen het intrekken van de huidige vergunningen van de Fourwinds Policedog center in Geffen!
Zwembad het Baafje Heiloo moet open blijven!
De St. Victorkerk behouden voor ontmoetingen.
Wij willen een eerlijke boer.inn.enlandbouw!
Kortsnuiten Blijven Bestaan
BEHAALD! Unie Van Vrijwilligers wordt wegbezuinigd. Help ons!
Bescherm minderjarige vluchtelingen tegen het nieuwe asielbeleid!
Red Nederland: Heropen de Gaswinning!
EINDE CORONA CRISIS: Overheid sta behandeling van COVID-19 met HCQ en zink en / of Ivermectine toe!
Behoud Losloopgebieden voor Honden op de Utrechtse Heuvelrug, in Austerlitz, en Zeist
Geen Noodopvang / AZC op het Hocrasterrein te Bussum
Is er iets dat u wilt veranderen?
Verandering vindt niet plaats door te zwijgen. De auteur van deze petitie stond op en ondernam actie. Zult u hetzelfde doen? Start een sociale beweging door een petitie aan te maken.
Start uw eigen petitieAndere petities waarin u mogelijk geïnteresseerd bent
Groeipunt en Richtpunt campus Oudenaarde moeten blijven!!
1251 Gemaakt: 2025-04-25
Help de handelaars op de Ninoofsesteenweg
556 Gemaakt: 2025-04-25
Behoud onze ijsjes op de zeedijk! Zeg ja tegen de ijskiosken van Knokke-Heist!
194 Gemaakt: 2025-04-29
Neen tegen nieuwe industriezone Lepelboomstraat - Blauwe Zwaanstraat - Vichtseweg (PRUP)
211 Gemaakt: 2025-04-22
PostNL zit te ver weg voor ons
186 Gemaakt: 2025-04-23
Nee, tegen meer AZC’s in Lansingerland
651 Gemaakt: 2025-04-16
Voor een realistische snelheid van 90km/u op de Houtlaan in Wijnegem!
901 Gemaakt: 2025-03-19
Breng STAR FM terug naar de Brugse Meifoor!
73 Gemaakt: 2025-04-29
Steun de Buurderij in Gent (Baarle)!
1000 Gemaakt: 2025-04-08
Aanpassing Bestemmigsplan Parking Action kastanjelaan 65A Bergen op Zoom
78 Gemaakt: 2025-04-14
Steun familie babayants
5172 Gemaakt: 2024-07-11
the missing link moet blijven
113 Gemaakt: 2025-04-10
Laat de loempiakraam van MaiSon Vietnamese Specialiteiten op Binnenwegplein 20 in Rotterdam Centrum staan en sluit de kraam NIET!
22794 Gemaakt: 2020-06-30
Nee tegen AZC VLD-Holy
4846 Gemaakt: 2025-04-08
Meningen over het voorgestelde Asielzoekerscentrum in Venlo.
1838 Gemaakt: 2024-07-07
Spreiding van Flexwoningen in Hilvarenbeek
107 Gemaakt: 2025-04-19
Petitie schorsing PvO docent Guus Ruiter
431 Gemaakt: 2025-04-18
Teken voor behoud van het Betonbos!
299 Gemaakt: 2025-04-04
Gerechtigheid voor Francis en alle andere verkeersslachtoffers
15718 Gemaakt: 2025-01-19
Petitie voor het verkrijgen van een parkeerplek in je eigen woonwijk!
24 Gemaakt: 2025-04-29