Stop het verbod op halal
Nogod |
/ #250 Re: Re: krankzinnig nederland, ham groeit zkr aan de bomen?!?2014-01-31 15:16#152: - Re: krankzinnig nederland, ham groeit zkr aan de bomen?!? U noemt ter verdediging een aantal zaken op die eveneens slecht... dat is zoals zeggen dat sigaretten roken geen kwaad kan omdat anderen sigaren roken. Zoiets heet een drogreden. Het offeren van dieren, of het nu schapen of kalkoenen zijn getuigt niet van een groot beschavingsnivo. Het is rationeel niet verdedigbaar dat het pijnlijk slachten van dieren nodig is zodat u een beter mens kan zijn. Het is niet omdat u dat 'gelooft' dat het ook een goed idee is. Maar het geloven in goden is natuurlijk al niet zo logisch op zich... als één mens gelooft in een ingebeelde vriend dan verklaart men hem gek, als een hele groep mensen dat doet dan heet het gewoon een religie... Maar daar kan ik nog tegen. Wat ik niet oké vind is dat moslims ook hun allah als enige ware god verkondigen. Dat ze het een misdaad vinden om de profeet te tekenen bv. Want het is voor mij helemaal geen profeet. Dus eisen dat ik hem respecteer is eisen dat ik het geloof aanvaard als enige echte geloof. En dat doe ik helemaal niet. Ik geloof niet in die mohammed, net zoals jij niet gelooft in jezus of boedha, en dat is mijn goed recht. Net zoals het mijn goed recht is om helemaal niets te geloven. Ik vind niet dat iemand moet vermoord worden omdat hij een boek schreef over of een karikatuur maakte van een zogenaamde profeet. Dat moslims hun geloof willen opdringen en eisen dat iedereen het respecteert is het zaad waaruit bij vele gematigde anders gelovigen of atheisten toch een afkeer ontstaat tegenover islam. Er zijn zoveel uiterlijke en sociale verschillen die ons heel erg vreemd lijken (slachtingen, bedekken van haar of aangezicht, vrouwen hoeren noemen omdat ze niet 'halal' gekleed zijn, vrouwen die geen handen mogen schudden met mannen enz). Er is weinig toenadering van moslims naar anderen toe, het respect is blijkbaar éénrichtingsverkeer dat opgeeist wordt. Aanvaard allah of anders sodemieter je maar op. Neen bedankt, ik vind het hele islam gedoe niet zo aangenaam. En nu ga ik mijn broodje gezond verder opeten. Ik vind dat ik een beter mens ben als ik helemaal geen dieren slacht, ook niet op een pijnloze manier. U wil ze pijn doen en opeten om beter te zijn... raar. |
|
Steun KEES van DAAIBOOI BEACH CURACAO
Respecteer de euthanasiewet
EINDE CORONA CRISIS: Overheid sta behandeling van COVID-19 met HCQ en zink en / of Ivermectine toe!
Voor een realistische snelheid van 90km/u op de Houtlaan in Wijnegem!
De St. Victorkerk behouden voor ontmoetingen.
Wij willen een eerlijke boer.inn.enlandbouw!
Zwembad het Baafje Heiloo moet open blijven!
Behoud Losloopgebieden voor Honden op de Utrechtse Heuvelrug, in Austerlitz, en Zeist
Geen Noodopvang / AZC op het Hocrasterrein te Bussum
Gelijkwaardigherstel mag niet stoppen!
Wij eisen het intrekken van de huidige vergunningen van de Fourwinds Policedog center in Geffen!
Kortsnuiten Blijven Bestaan
BEHAALD! Unie Van Vrijwilligers wordt wegbezuinigd. Help ons!
Bescherm minderjarige vluchtelingen tegen het nieuwe asielbeleid!
Red Nederland: Heropen de Gaswinning!
Gerechtigheid voor Francis en alle andere verkeersslachtoffers
Petitie voor vangnet ouders van ernstig zieke en terminale kinderen
Is er iets dat u wilt veranderen?
Verandering vindt niet plaats door te zwijgen. De auteur van deze petitie stond op en ondernam actie. Zult u hetzelfde doen? Start een sociale beweging door een petitie aan te maken.
Start uw eigen petitieAndere petities waarin u mogelijk geïnteresseerd bent
Geen nieuw gemeentehuis voor gemeente Het Hogeland
2606 Gemaakt: 2025-05-08
Meningen over het voorgestelde Asielzoekerscentrum in Venlo.
3163 Gemaakt: 2024-07-07
Bescherm wespendief en boomleeuwerik tegen nietsontziend beleid in Renkum.
1128 Gemaakt: 2025-05-19
Nee tegen azc
423 Gemaakt: 2025-05-13
Oproep voor steun stichting samen sterk Annakamp
91 Gemaakt: 2025-05-27
“FLORA ONDER DRUK” (HOOG)BOUW BEDREIGT ONZE WIJK!
185 Gemaakt: 2025-05-24
Geen moskee Barendrecht
3849 Gemaakt: 2025-03-24
Petitie tegen parkeerverbod aan de hondenweide.
55 Gemaakt: 2025-05-29
STOP de plannen voor Resort Berkenstrand- behoud Camping Berkenstrand zoals het is!
53 Gemaakt: 2025-06-02
Geen AZC Sypel Harderwijk
711 Gemaakt: 2025-05-22
Voor een realistische snelheid van 90km/u op de Houtlaan in Wijnegem!
2065 Gemaakt: 2025-03-19
Behoud Kunststof
42 Gemaakt: 2025-05-30
Geen AZC in Schiedam
39 Gemaakt: 2025-05-28
Laat de loempiakraam van MaiSon Vietnamese Specialiteiten op Binnenwegplein 20 in Rotterdam Centrum staan en sluit de kraam NIET!
22945 Gemaakt: 2020-06-30
Behoud onze ijsjes op de zeedijk! Zeg ja tegen de ijskiosken van Knokke-Heist!
621 Gemaakt: 2025-04-29
🛑 NEE TEGEN HET VERBOD OP AROMA’S IN VAPEPRODUCTEN IN BELGIË! 🛑
1546 Gemaakt: 2025-02-04
Respecteer de euthanasiewet
8444 Gemaakt: 2024-11-02
❗ Red de Schoolsportdagen in Gent ❗
778 Gemaakt: 2025-05-12
Maak van de 'Stompe toren' geen antennemast!
58 Gemaakt: 2025-05-22
Behoud Hondensportvereniging Diemen ipv commerciële vereniging uit Purmerend
34 Gemaakt: 2025-05-26