Veilig oversteken Minckelerstraat Anna’s Hoeve

Veilig oversteken Minckelerstraat Anna’s Hoeve / Mededelingen / Krant / Opmerkingen

beheerder fb Hilversum fietsstad

#1 30 km p u. Want waarom zou 30 km daar geen optie zijn?

2025-07-21 16:04

Beste IKC raad, beste ouders Goed bezig! Bedankt voor jullie actie. Ik wil jullie graag op de volgende wetenschap wijzen. '30 km daar waar kan' is een uitgesproken stelling van alle politieke partijen getuige het verkiezingsdebat in de morgenster op 1 maart 2022.... check deze link hiervoor oa met wethouder Gobbels en wethouder van Voorden.. of check dit verslag H100 van dit debat op hilversum100.nl/event/klimaatdebat2022/ En deze 30 km dus zeker ook in Anna's Hoeve mogelijk moeten zijn. Uit wetenschappelijk onderzoek blijkt dat 30 km de meest veilige snelheid is waar minder ongelukken gebeuren of minder letsel het gevolg is na een ongeval. Grote steden voeren deze snelheid in en een dorp als Blaricum ook. Ik ga ervan uit dat ALLE politieke partijen hierin hun verantwoordelijkheid nemen mbt de veiligheid van onze kinderen. Ofwel, de vraag moet niet zijn is iedereen het er mee eens dat er 30 komt, maar welk bezwaar zou er kunnen bestaan als het niet komt? En anders kun je dit nog aankaarten bij de landelijke politie die gemeenten heeft opgeroepen om verantwoordelijkheid te nemen voor de verkeersveiligheid; Het gaat tegenwoordig niet alleen meer om het handhaven van verkeershufters die te snel rijden maar ook lakse politici die te weinig verantwoording voelen voor de veiligheid van inwoners of de verantwoordelijkheid alleen leggen bij weggebruikers en hun rijgedrag en niet bij hun eigen ruimtelijke ordening en inrichting van wegen. Wijs de gemeente op haar verantwoordelijkheid dus! Fijn dat jullie goed werden ontvangen in de commissie door de raadsleden iig! vr gr Ineke Gnodde Atelier in het gras beheer fb Hilversum fietsstad


Gast

#2

2025-07-21 21:43

Tja… het is een begin.. en fijn dat het onder de aandacht gekomen is, maar de uitkomst is wel overwegend teleurstellend.. :(

Hoe ingewikkeld is het om het bord in te stellen op 30 km/u in plaats van 50 km/u en wat strepen met witte verf op de weg te zetten? Want m.i. wekt juist het bord met de max. van 50km/u nu de indruk dat er nog wel wat gas bij kan als je 45km/u rijdt..

En zeker, als voetganger heb je verantwoordelijkheid bij het oversteken, maar gezien de hersenrijping van kinderen die pas rond het 25e levensjaar klaar is, kun je nog niet verwachten dat dat optimaal is bij schoolgaande kinderen..

Ben ook zeer benieuwd welke … de situatie bij het tankstation beoordeeld heeft. 🧐 onbegrijpelijk dat die als “veilig genoeg” bestempeld is.

Hopelijk gaat het geen gevalletje “als het kalf verdronken is, dempt men de put” worden



Betaald Adverteren

We zullen deze petitie adverteren bij 3000 mensen.

Leer meer...