STOP de geluidsoverlast van het Silverdome

Al jaren ervaren omwonenden van het Silverdome geluidsoverlast door evenementen op het buitenterrein van het Silverdome. Reeds zijn er pogingen ondernomen op voorhand de evenementen te laten verbieden. De gemeente ambtenaren kunnen helaas niets door ontbrekend beleid en de burgemeester van Zoetermeer, Michel Bezuijen, is van mening dat wanneer je op meer dan 100 meter afstand woont je géén overlast kan ervaren.

Scherm­afbeelding_2025-01-26_om_19.27_.28_.png

In het ontwerp omgevingsprogramma toekomst Van Tuyllpark wil de gemeente het evenemententerrein 200 meter Oostwaarts opschuiven. Tegelijkertijd moeten er meer en meer evenementen worden georganiseerd.

Deze verschuiving kan niet los worden gezien van de bouw van de nieuwe woonwijk Edisonpark. Hierdoor komen er bijna 500 woningen binnen de nu geldende ‘cirkel’ te liggen waarvan de Omgevingsdienst Haaglanden heeft bepaald dat er tot 50 dB(A) aan geluid mag worden ‘ontvangen’. Vanaf die waarde wordt er geluidsoverlast in de woning ervaren. Veel mensen die melding maken van geluidsoverlast wonen echter buiten die cirkel, vaak op meer dan 1 kilometer afstand. 

Scherm­afbeelding_2025-01-26_om_12.59_.30_1.png

De verschuiving lijkt gunstig voor de omwonenden uit Dorp, Palenstein en Seghwaert, maar door de verschuiving mag er ook meer geluid worden geproduceerd! Nu al is er veel overlast, hoe gaat het dan straks!?! Vooral Oosterheem krijgt in de toekomst de volle laag.

 

Scherm­afbeelding_2025-01-26_om_13.02_.36_.png

TEKEN de petitie! Laat úw stem HOREN in plaats van de
overlastgevende decibellen vanaf het Silverdome. Nu is het
moment om de politiek bewust te maken van deze overlast.

Samen kunnen we er voor te zorgen dat in de toekomst er
géén evenementen zoals techno en hardcore festivals meer
worden georganiseerd bij het Silverdome of in het Van Tuyll-
park.

Onderteken deze petitie

Door te ondertekenen, ga ik ermee akkoord dat Tom alle informatie kan zien die ik op dit formulier verstrek.

We zullen uw e-mailadres niet openbaar online weergeven.

We zullen uw e-mailadres niet openbaar online weergeven.


Ik geef toestemming om de gegevens die ik op dit formulier verstrek te verwerken voor de volgende doeleinden:




Betaald Adverteren

We zullen deze petitie adverteren bij 3000 mensen.

Leer meer...