Geen Asielzoekerscentrum Parallelweg Leerdam
Opmerkingen
#201
We al meer dan genoeg doen(Leerdam, 2021-01-19)
#204
Wij al heel veel verschillende culturen in Leerdam hebben. Komt niet goed(Leerdam, 2021-01-19)
#209
Ik onderteken tegen een acz op de paralel weg omdat wij tot op heden totaal geen informatie hebben gekregen hier over(Leerdam, 2021-01-19)
#210
Voor de veiligheid van onze kleinkinderen die sporten op het glaspark en het woongenot voor iedereen in deze wijk.Dit veroorzaakt overlast kan niet uitblijven.(Leerdam, 2021-01-19)
#218
We weten allemaal wat voor overlast het geeft, om maar statistieken/cijfers ect. buiten beschouwing te laten.De verloedering is al immens, en nog meer achteruitgang kan men zich tegenover haar burgers niet veroorloven!
Gemeente Vijfheerenlanden/overheid moet zich richten op de situatie die zich nu afspeelt, en wat er nog komen gaat.
(Leerdam, 2021-01-19)
#220
W Malawauw(Leerdam, 2021-01-19)
#221
Precies zoals hierboven geschreven staat... te gek voor woorden over zulke grote aantallen dat ze het hebben...tussen 2 wijken in...wij hebben ook de verhalen gehoord hoe het er aan toe ging bij andere azc's...(Leerdam, 2021-01-19)
#224
Ik ben tegen omdat het aantal asielzoekers niet in verhouding staat met de wijk Ter Leede en de veiligheid.(Leerdam, 2021-01-19)
#229
Ik ben tegen het plaatsen van statushouders binnen de gemeente vijfheerenlanden(Leerdam, 2021-01-19)
#230
Geen azc. Leerdam gaat achteruit(Leerdam, 2021-01-19)
#232
Er altijd gedoe is met asiel zoekers. Nederland is al te vol.(Leerdam, 2021-01-19)
#238
Dit problemen gaat geven in de buurt laat staan de overlast die dit gaat geven.(Leerdam, 2021-01-19)
#240
Tegen opvang asielzoekers, geeft in meerdere plaatsen in dit land niks als ellende waar niet of nauwelijks tegen wordt opgetreden. Wij als hardwerkende burgers willen ons veilig voelen en niet hoeven opdraaien voor kosten voor mensen die hier niks te zoeken hebben, wat waarschijnlijk het grootste gedeelte is.(Leerdam, 2021-01-19)
#242
Ik onderteken omdat maar 20 tot 30 % van de asielzoekers een statushouder ( echte vluchteling) is. Helaas zitten er onder de overige 70-80% asielzoekers mensen die alleen maar uit zijn op eigen gewin en veel overlast bezorgen rond om een AZC. Deze laatste groep mensen zijn wat mij betreft niet welkom.Het aantal asielzoekers staat niet in verhouding met de locale bevolking. Kleinschalige projecten van 10 tot 15 asielzoekers per locatie vindt ik geen probleem. Maar zoveel kan echt niet. We bieden in de omgeving ook al op verschillende locaties onderdak aan arbeidsmigranten. Is het niet genoeg zo?
(Leerdam, 2021-01-19)
#245
Ik deel alle stellingen, boven deze petitie(Leerdam, 2021-01-19)
#255
Ik onderteken de petitie omdat ik tegen de komst ben van een AZC in Leerdam(Leerdam, 2021-01-19)
#266
500 mannen in een azc Leerdam word er niet beter op(Leerdam, 2021-01-19)
#270
De grootte van de opvang staat niet in verhouding tot de wijk ernaast. Ik ben niet tegen kleinschalige opvang van max. 20 personen maar deze hoeveelheden gaat vast voor overlast zorgen. Het is een rustige groene wijk en dat houden we graag zo.(Leerdam, 2021-01-19)
#274
Hoe kun je een azc plaatsen bij een groot sportpark waar dagelijks vele kinderen heen gaan, vele ouders zullen hun kinderen hier niet graag alleen heen sturen en zullen bang zijn voor overlast en lastigvallen. Onverantwoord idee. Tevens bij een vrij kleine woonwijk, ook deze bewoners zullen hiervan veel overlast ondervinden.(Leerdam, 2021-01-19)
#279
Ik er niet aan moet denken nog meer ellende naar leerdam te halen(Leerdam, 2021-01-19)
#280
Ik er vlak bij woon en het geen goed gevoel geeft(Leerdam, 2021-01-19)
#294
Ik vind leerdam geen geschikte omgeving voor asielzoekers omdat het di je bij een woonwijk is met veel kleine kinderen. Kan beter bij de grote stad(Leerdam, 2021-01-19)
#300
Ik geen asielzoekerscentrum wenst in leerdam en omstreken(Leerbroek, 2021-01-19)
#301
Geen azc in deze wijk(Lelystad, 2021-01-19)
#304
vrienden van mij hier wonen en ik in Lelystad het probleem erken omdat wij wel opvang centra hebben waar wij last van hebben(lelystad, 2021-01-19)
#308
Ik erop tegen ben, dit brengt onrust en een onveilig gevoel(Leerdam, 2021-01-19)
#319
Ik onderteken omdat ik de veiligheid van mijn kinderen (en andere kinderen) en mijn vrouw in het geding zie komen. Daarnaast is dit een vermindering van de waarde van ons huis.Veiligheid staat voorop en met een AZC gaat de veiligheid op straat aanzienlijk achteruit.
(Leerdam, 2021-01-19)
#320
Ik graag wil dat eerst de vragen beantwoord worden.(Leerdam, 2021-01-19)
#323
Het groot gevaar meebrengt voor de veiligheid(Leerdam, 2021-01-19)
#332
Ondat het niet verantwoord is, zoveel asielzoekers bij elkaar te plaatsen. Dat zorgt alleen maar voor overlast in een kleine woonwijk(Leerdam, 2021-01-19)
#341
Ik onderteken deze petitie omdat dit enorme aantal de samenstelling van de wijken (en wellicht wel de stad) zal gaan beïnvloeden.(Leerdam, 2021-01-19)
#346
ik er tegen ben(leerdam, 2021-01-19)
#354
Om dit het niet tegen een woonwijk aan hoort te liggen.(Leerdam, 2021-01-19)
#358
Omdat ik geen AZC wil tegen onze woningen aan. We wonen in een nette wijk, het balans is op dit moment prima en bij een AZC wordt deze balans verstoord.(Opaline 6, 2021-01-19)
#359
De gemeente is wel snel met beslissen als inwoners van Leerdam wil verbouwen dan wordt er eindeloos gediscussieerd en nu. Je kan geen asielzoeker centrum bouwen in een kinderrijke buurt. Leert van de lessen in andere gemeente waar het fout ging(Leerdam, 2021-01-19)
#360
Omdat ik geen AZC in mijn wijk wil(Leerdam, 2021-01-19)
#366
Ik geen asielzoekers in leerdam hoef(Leerdam, 2021-01-19)
#368
Omdat dit niet in een dicht bevolkte wijk een plaats moet krijgen.(Leerdam noord, 2021-01-19)
#372
On doordacht zonder de omgeving goed te informeren(Leerdam, 2021-01-19)
#382
Ik onderteken omdat ik het niet eens ben om zoveel asielzoekers te huisvesten in Leerdam. Ik zeg nee tegen het AZC!(Leerdam, 2021-01-19)
#383
We hier geen schorriemorrie willen !(leerdam, 2021-01-19)
#385
Ik onderteken omdat deze aankondiging, buiten last minute en slecht gecommuniceerd door de gemeente, totaal niet in verhouding staat met de samenstelling van de woonwijk die er direct naast ligt!Verder maak ik mij ernstige zorgen over de leefbaarheid en de veiligheid indien zo’n buiten proportioneel groot AZC hier wordt gevestigd!
Gebruik het weiland waarvoor het wordt gebruikt!
(Leerdam, 2021-01-19)
#391
Lijkt me disproportioneel en niet de juiste locatie/plaats voor dit aantal.(Leerdam, 2021-01-19)
#394
Wederom wordt Leerdam gedupeerd door de fusie en keuze voor de Provincie Utrecht.Waarom ik tegen ben:
- De media staan vol met berichten over negatieve gevolgen van een AZC. Van overlast tot aanranding. Hierdoor komt de veiligheid en leefbaarheid van Leerdam, maar in het bijzonder de wijken Ter Leede én Noord, in gevaar.
- De komst van een AZC zorgt voor waardedaling en onverkoopbaarheid van de woningen in de wijken Ter Leede en Noord.
- De bereikbaarheid van LRC en Leerdam, zeker op de momenten dat het spoor dicht is, is al jaren een issue. Dit wordt alleen maar slechter door de komst van een AZC.
- Het bestemmingsplan zegt dat rekening moet worden gehouden met de aanwezige cultuurhistorische, landschappelijke en archeologische waarden. Een AZC lijkt mijns inziens hiermee in strijd.
- Leerdam kent al jaren een tekort aan woningen met lange wachtlijsten tot gevolg. In de afgelopen jaren was het geen optie om het beoogde terrein te gebruiken voor de bouw van woningen. Met de keuze voor het bouwen van een AZC zegt de gemeente dat zij het woningtekort van minder belang acht dan de komst van asielzoekers.
- De financiële positie van Vijfheerenlanden is door de erfenis van Vianen dramatisch. De gemeente staat onder verscherpt toezicht. Nieuwe financiële plannen, zoals een spoortunnel naar de Leerdamse wijk Broekgraaf, moeten voorlopig in de ijskast. De komst van een AZC gaat hoe dan ook negatieve gevolgen hebben voor de financiën van de gemeente. Denk aan sociale zekerheid. Hier is simpelweg geen budget voor.
- Korte termijn: de gemeente stuurt op maandag een brief. Voor spreekrecht moet je je uiterlijk op dinsdag aanmelden. Op deze manier kunnen inwoners zich amper voorbereiden. De gemeente wist dit al langer van deze plannen, maar kiest er bewust voor om inwoners te overrompelen.
- De locatie is onduidelijk: op het weiland tussen het Recht van Ter Leerde en de Copierlaan óf aan de Westkant van de Valkenier?
- De brief staat vol vaagheden. Is dit het resultaat van de schrijfcoach die ambtenaren in Vijfheerenlanden zou leren om brieven simpeler en begrijpelijker te maken?
Sinds de fusie is Vijfheerenlanden alleen nog maar negatief in het nieuws gekomen.
(Leerdam, 2021-01-19)
#400
Het een slecht idee is !!Bij een jonge woonwijk
Te gek voor woorden .
(Leerdam, 2021-01-19)