We zijn geen virussen!
Opmerkingen
#23611
Radio10 heeft een racistische lied uitgezonden via de radio tijdens het programma Laat met Lex (Lex Gaarthuis). Het is begonnen met een anonieme inbeller die al racistisch begon en dit was de aanleiding om een racistische lied te draaien. Dit is teleurstellend en zeer kwetsend voor de Chinezen maar ook de Nederlandse Chinezen. Graag wil ik dat er actie ondernomen gaat worden(Oosterhout, 2020-02-10)
#23621
Tijdens het programma Laat met Lex van 6 februari 2020 heeft radiozender, Radio 10 onderdeel van het mediabureau Talpa, bewust een rascistische mededeling gedeeld over de Chinese groeperingen betreft het Corona Virus via hun radio-uitzending. Ref:https://www.dumpert.nl/item/7838879_928d0770 Hierbij heeft het niet ingegrepen en desalniettemin een video op meerdere sociale media kanalen gedeeld.(Utrecht, 2020-02-10)
#23623
Radio10 heeft een racistische lied uitgezonden via de radio tijdens het programma Laat met Lex (Lex Gaarthuis). Het is begonnen met een anonieme inbeller die al racistisch begon en dit was de aanleiding om een racistische lied te draaien. Dit is teleurstellend en zeer kwetsend voor de Chinezen maar ook de Nederlandse Chinezen. Graag wil ik dat er actie ondernomen gaat worden.(Vilvroode, 2020-02-10)
#23624
If you don't know the reality,you should know the respect at least(Deyang, 2020-02-10)
#23637
******* Dutch(Fxjvd, 2020-02-10)
#23638
Ik teken deze omdat de man die dat nummer geschreven heeft erg rascist is. Ik zou hem willen vragen of hij misschien ooit een ongeneeslijke ziekte krijgt dat men hem belachelijk gaat maken of hij dat nog leuk zal vinden.(Schiedam, 2020-02-10)
#23639
I always think is stupid to have bias on some one/race or country, absolutely this Channel don’t know about this, let me tell you, China is not a developed country, but it is a warm one, stop your citizens excreting in others place, this can only show you people a shameless.(Southampton, 2020-02-10)
#23645
Het is 2020 laat geschiedenis achter joh, en zeg NEE tegen Racisme & Discriminatie 🤞🏽(Landgraaf, 2020-02-10)
#23646
Omdat het echt te ver gaat.(Culemborg, 2020-02-10)
#23651
wij zijn geen virussen!!!(Den Haag, 2020-02-10)
#23655
Radio10 heeft een racistische lied uitgezonden via de radio tijdens het programma Laat met Lex (Lex Gaarthuis). Het is begonnen met een anonieme inbeller die al racistisch begon en dit was de aanleiding om een racistische lied te draaien. Dit is teleurstellend en zeer kwetsend voor de Chinezen maar ook de Nederlandse Chinezen. Graag wil ik dat er actie ondernomen gaat worden.(Shanghai, 2020-02-10)
#23658
PetitieWie zijn wij? Wij zijn jouw collega’s, wij zijn jouw studiegenoten, wij zijn jouw buren, wij zijn inwoners van Nederland, en wij zijn tegen elke vorm van racisme en uitsluiting van bevolkingsgroepen.
Constaterende dat
- Radio 10 op 6 februari 2020 een zeer discriminerend en inhumaan lied heeft uitgezonden, dat in strijd is met de inhoud van de wet groepsbelediging in artikel 137c van het strafrecht.
- Het coronavirus moeten we samen weerstaan. Radio 10 heeft onze gevoelens gekwetst, vooral die van Aziaten en in het bijzonder mensen van Chinese afkomt die in Nederland wonen,werken en studeren evenals autochtonen mensen met een Aziatische achtergrond.
- Nederland is een open, democratisch en vrij land. In Nederland moeten en mogen we geen enkele vorm van discriminatie op grond van ras, geslacht, seksuele geaardheid, religie tolereren.
spreekt uit, dat:
Wij verzoeken het kabinet en de minister van Binnenlandse Zaken en Koninkrijksrelaties publiekelijk afstand te nemen van racisme.
Wij verzoeken Radio 10 om zich publiekelijk te verontschuldigen en virologen uit te nodigen om de kennis over het Coronavirus onder alle Nederlanders te verspreiden en hoe we het Coronavirus op een juiste manier kunnen voorkomen. We zijn geen virussen, we zijn je klasgenoten, je buren, je werkpartners.
En samen staan wij sterk!
Tot orde van de dag.
(England, 2020-02-10)
#23661
Omdat ik tegen de normalisering van discriminatie ben en in dit geval op basis van ras. Het slaat helemaal nergens op dat mensen met een aziatische achtergrond zo worden vernederd. Het is nooit goed om een levensgevaarlijke ziekte te gebruiken in een vorm van humor. Er is al meerdere keren in het nieuws verschenen dat mensen last hadden van verspreiding van dit soort dingen in de media , maar voor alsnog wordt dit voor lief genomen.(Drachten, 2020-02-10)
#23674
Ik teken omdat ik geboren en getogen ben in Nederland met een Chinese achtergrond. Mij is geleerd dat racisme verkeerd is en zelfs als ik ermee te maken had moesten we stil zijn en doorwerken. Nu is het klaar met stil zijn. Ook mij is overkomen met een opmerking en eindigt met 'een grapje', wat totaal niet grappig is. Dit moet stoppen! Als je daadwerkelijk bang bent dan blijf je maar thuis, maar het wordt tijd dat jullie je mond gaan houden.(Amsterdam, 2020-02-10)
#23676
I graduated from WUR in 2011. I love The NL and WUR, quite open, international and friendly, but now feel sad to hear unbelievable discrimination on Chinese instead of coronavirus. It should not happen in such a nice country and university. Wish The government and university officers can lead the dutch and students build correct understanding on coronavirus, protect The Chinese, punish those with improper words or behavior.(Shanghai, 2020-02-10)
#23680
Radio10 heeft een racistische lied uitgezonden via de radio tijdens het programma Laat met Lex (Lex Gaarthuis). Het is begonnen met een anonieme inbeller die al racistisch begon en dit was de aanleiding om een racistische lied te draaien. Dit is teleurstellend en zeer kwetsend voor de Chinezen maar ook de Nederlandse Chinezen. Graag wil ik dat er actie ondernomen gaat worden.(Schiedam, 2020-02-10)
#23684
Omdat niemand gediscrimineerd zou moeten worden.(Haarlem, 2020-02-10)
#23691
As a chinese, I am really disappointed at such event ,I liked the Netherlands and crazy about the football in you country ,but now shame on you(shanghai, 2020-02-10)
#23694
He has discrimination comments in public radio.(Leiden, 2020-02-10)
#23696
真有不要脸的在电梯里拉屎,荷兰真是让人大跌眼镜,我他妈以为我来到了1820年。狐臭秃顶是荷兰的病毒!Body odor and baldness are probably viruses from the Netherlands(guiyang, 2020-02-10)
#23698
Stop stupidity and racism(Wisconsin, 2020-02-10)
#23705
Ik teken omdat er nog veel onwetendheid is en racisme nog te vaak onder het mom van “een grap” wordt weg gezet.(Leiden, 2020-02-10)
#23709
Radio10 heeft een racistische lied uitgezonden via de radio tijdens het programma Laat met Lex (Lex Gaarthuis). Het is begonnen met een anonieme inbeller die al racistisch begon en dit was de aanleiding om een racistische lied te draaien. Dit is teleurstellend en zeer kwetsend voor de Chinezen maar ook de Nederlandse Chinezen. Graag wil ik dat er actie ondernomen gaat worden.(Hubei, 2020-02-10)
#23714
Racisme is verkeerd!(Beijing, 2020-02-10)
#23715
Veel te ernstig om hier grappen over te maken en de berichten vandaag in couranten, hoe chinese studenten worden behandeld hier in NL is ronduit walgelijk.('s-Gravenzande, 2020-02-10)
#23716
tegen ben van liedje over chinese van alle gevolgen.(apeldoorn, 2020-02-10)
#23721
Wie zijn wij? Wij zijn jouw collega’s, wij zijn jouw studiegenoten, wij zijn jouw buren, wij zijn inwoners van Nederland, en wij zijn tegen elke vorm van racisme en uitsluiting van bevolkingsgroepen.Constaterende dat
- Radio 10 op 6 februari 2020 een zeer discriminerend en inhumaan lied heeft uitgezonden, dat in strijd is met de inhoud van de wet groepsbelediging in artikel 137c van het strafrecht.
- Het coronavirus moeten we samen weerstaan. Radio 10 heeft onze gevoelens gekwetst, vooral die van Aziaten en in het bijzonder mensen van Chinese afkomt die in Nederland wonen,werken en studeren evenals autochtonen mensen met een Aziatische achtergrond.
- Nederland is een open, democratisch en vrij land. In Nederland moeten en mogen we geen enkele vorm van discriminatie op grond van ras, geslacht, seksuele geaardheid, religie tolereren.
spreekt uit, dat:
Wij verzoeken het kabinet en de minister van Binnenlandse Zaken en Koninkrijksrelaties publiekelijk afstand te nemen van racisme.
Wij verzoeken Radio 10 om zich publiekelijk te verontschuldigen en virologen uit te nodigen om de kennis over het Coronavirus onder alle Nederlanders te verspreiden en hoe we het Coronavirus op een juiste manier kunnen voorkomen. We zijn geen virussen, we zijn je klasgenoten, je buren, je werkpartners.
En samen staan wij sterk!
Tot orde van de dag.
(Amesterdam, 2020-02-10)
#23724
No racism(Boulder, 2020-02-10)
#23728
Ik teken deze petitie omdat men duidelijk te ver gaat in de uitlatingen over het Corona virus. Genoeg is genoeg, het op ophouden.(Almere, 2020-02-10)
#23738
No discrimination... !!!(Gorinchem, 2020-02-10)
#23739
Disgusting racism(Beijing, 2020-02-10)
#23748
Ik het schandalig vind hoe sommige mensen onze Chinese medemensen bejegenen.(Rotterdam, 2020-02-10)
#23758
ik ben geen virusssen(oudedijkse schiekade 78, 2020-02-10)
#23764
Ik vind het niet kunnen dat mensen racistisch zijn tegenover Aziatische mensen alleen omdat ze er anders uit zien, En dan bedoel ik kleine ogen en andere taal. Voor de rest wat mij betreft de Corona virus is geen excuus om zo racistisch en anti chinees te doen tegenover ons Aziaten. Mensen vooroordelen terwijl niet iedereen die kleine ogen heeft of iets dergelijks gelijk Chinezen zijn en mensen weten niet hoe dat ons kan beïnvloeden op een negatieve manier.(Maarssen, 2020-02-10)
#23767
vrijheid van meningsuiting is een goed recht in Nederland maar dit liedje gaat gewoon echt veel te ver.(Hendrik-Ido-Ambacht, 2020-02-10)
#23776
PetitieWie zijn wij? Wij zijn jouw collega’s, wij zijn jouw studiegenoten, wij zijn jouw buren, wij zijn inwoners van Nederland, en wij zijn tegen elke vorm van racisme en uitsluiting van bevolkingsgroepen.
Constaterende dat
- Radio 10 op 6 februari 2020 een zeer discriminerend en inhumaan lied heeft uitgezonden, dat in strijd is met de inhoud van de wet groepsbelediging in artikel 137c van het strafrecht.
- Het coronavirus moeten we samen weerstaan. Radio 10 heeft onze gevoelens gekwetst, vooral die van Aziaten en in het bijzonder mensen van Chinese afkomt die in Nederland wonen,werken en studeren evenals autochtonen mensen met een Aziatische achtergrond.
- Nederland is een open, democratisch en vrij land. In Nederland moeten en mogen we geen enkele vorm van discriminatie op grond van ras, geslacht, seksuele geaardheid, religie tolereren.
spreekt uit, dat:
Wij verzoeken het kabinet en de minister van Binnenlandse Zaken en Koninkrijksrelaties publiekelijk afstand te nemen van racisme.
Wij verzoeken Radio 10 om zich publiekelijk te verontschuldigen en virologen uit te nodigen om de kennis over het Coronavirus onder alle Nederlanders te verspreiden en hoe we het Coronavirus op een juiste manier kunnen voorkomen. We zijn geen virussen, we zijn je klasgenoten, je buren, je werkpartners.
En samen staan wij sterk!
Tot orde van de dag.
(Wageningen, 2020-02-10)
#23779
PetitieWie zijn wij? Wij zijn jouw collega’s, wij zijn jouw studiegenoten, wij zijn jouw buren, wij zijn inwoners van Nederland, en wij zijn tegen elke vorm van racisme en uitsluiting van bevolkingsgroepen.
Constaterende dat
- Radio 10 op 6 februari 2020 een zeer discriminerend en inhumaan lied heeft uitgezonden, dat in strijd is met de inhoud van de wet groepsbelediging in artikel 137c van het strafrecht.
- Het coronavirus moeten we samen weerstaan. Radio 10 heeft onze gevoelens gekwetst, vooral die van Aziaten en in het bijzonder mensen van Chinese afkomt die in Nederland wonen,werken en studeren evenals autochtonen mensen met een Aziatische achtergrond.
- Nederland is een open, democratisch en vrij land. In Nederland moeten en mogen we geen enkele vorm van discriminatie op grond van ras, geslacht, seksuele geaardheid, religie tolereren.
spreekt uit, dat:
Wij verzoeken het kabinet en de minister van Binnenlandse Zaken en Koninkrijksrelaties publiekelijk afstand te nemen van racisme.
Wij verzoeken Radio 10 om zich publiekelijk te verontschuldigen en virologen uit te nodigen om de kennis over het Coronavirus onder alle Nederlanders te verspreiden en hoe we het Coronavirus op een juiste manier kunnen voorkomen. We zijn geen virussen, we zijn je klasgenoten, je buren, je werkpartners.
En samen staan wij sterk!
Tot orde van de dag.
(Wageningen, 2020-02-10)
#23781
PetitieWie zijn wij? Wij zijn jouw collega’s, wij zijn jouw studiegenoten, wij zijn jouw buren, wij zijn inwoners van Nederland, en wij zijn tegen elke vorm van racisme en uitsluiting van bevolkingsgroepen.
Constaterende dat
- Radio 10 op 6 februari 2020 een zeer discriminerend en inhumaan lied heeft uitgezonden, dat in strijd is met de inhoud van de wet groepsbelediging in artikel 137c van het strafrecht.
- Het coronavirus moeten we samen weerstaan. Radio 10 heeft onze gevoelens gekwetst, vooral die van Aziaten en in het bijzonder mensen van Chinese afkomt die in Nederland wonen,werken en studeren evenals autochtonen mensen met een Aziatische achtergrond.
- Nederland is een open, democratisch en vrij land. In Nederland moeten en mogen we geen enkele vorm van discriminatie op grond van ras, geslacht, seksuele geaardheid, religie tolereren.
spreekt uit, dat:
Wij verzoeken het kabinet en de minister van Binnenlandse Zaken en Koninkrijksrelaties publiekelijk afstand te nemen van racisme.
Wij verzoeken Radio 10 om zich publiekelijk te verontschuldigen en virologen uit te nodigen om de kennis over het Coronavirus onder alle Nederlanders te verspreiden en hoe we het Coronavirus op een juiste manier kunnen voorkomen. We zijn geen virussen, we zijn je klasgenoten, je buren, je werkpartners.
En samen staan wij sterk!
Tot orde van de dag.
(Wageningen, 2020-02-10)
#23786
Dit belangrijk is om onder de aandacht te brengen!Fijn dat dit gebeurt!
(Rotterdam, 2020-02-10)
#23789
Ik fel tegen racisme in welke vorm dan ook ben. Accepteer een ieder en focus je op jezelf, dat vergt al genoeg energie. Leven en laten leven.(Amersfoort, 2020-02-10)
#23791
Wegzetten van groepen op basis van uiterlijke of, vermeende, innerlijke verschillen voortdurend moet worden bestreden. De groep kortzichtigen zijn loosers ;)(Winschoten, 2020-02-10)
#23793
Het discriminatie is En dat zij er ook niks aan kunnen doen!(Elburg, 2020-02-10)
#23796
discriminerende uitlatingen naar de chinese medemensen over het coronavires slaat nergens op.(Dronten, 2020-02-10)
#23799
Het gewoon niet kan.(Vuren, 2020-02-10)
#23800
Ik ervaar veel racisme tegen mensen met een Aziatisch uiterlijk in Nederland. Ik hoop dat het stopt.(Alkmaar, 2020-02-10)