Start Giro 555 en Help Bosnië en Servië! (Natuurramp)

Quoted post


Gast

#171 Re:

2014-05-17 12:50

#112: -

Ne lazi ,situacija jeste teska ,ali hvala Bogu mrtvih nema ,moj decko je kao dobrovoljac iz BG,od sinoc do jutros bio u Obrenovcu i spasavao narod ,punio dzakove peskom, camcem isao po kucamo izvalacio ljude iz poplavljenih kuca

Reacties


Gast

#172 Re: Re:

2014-05-17 13:20:15

#171: - Re:

Ne znam na koga se odnosi ovo !!!! ne lazi !!!??? a tvoj decko je bio samo  u Obrenovcu a gde je pola Srbije sto je potopljeno. Pa zar ti negledas televizor da si bar malo gledala videla bih sta je Vucic rekao da ima mrtvih al da se jos nece objavljivati broj dok se sve ne zavrsi. Razlog zasto to radi je naravno da ljudi ne budu u vecoj panici. A to tvoje !! ne lazi !!! ide u prilog da se ovaj racun giro 555 NE OTVORI zato molim te uzdrazi se od svojih komentara ili se duboko zamisli sta pisies. A to sto je tvoj decko bio pa lepo meni je cela familja tamo kao i svi prijatelji moji i ne isticu se ja pa ja nego se gleda u ovom momentu da smo svi slozni i pomognemo nasem narodu i nasoj deci.

Načelnik Sektora za vanredne situacije u MUP-u Srbije Predrag Marić izjavio je danas da je počelo izvlačenje beživotnih tela, ali da broj žrtava neće objavljivati dok traje evakuacija ljudi.

Dit bericht is verwijderd door de schrijver ervan (Toon details)

2014-05-17 14:48:54



Gast

#224 Re: Re:

2014-05-17 23:18:22

#171: - Re:

mrtvih ima..nazalost