Nee tegen de erkenning van Ani-zoo (beroepsfederatie handelaar-kweker) als fokkerijvereniging.
Neem contact op met de schrijver van de petitie
Omdat het een regelrechte klucht zou zijn indien dergelijke organisatie erkend zou worden. Met rasverbetering hebben ze alleszins niets te maken, enkel met import verbetering.
2. De pups moeten in een familiale omgeving opgroeien en correct gesocialiseerd zijn (om zo gedragsproblemen te helpen voorkomen)
3. Vanwege rassenbehoud.
begin met meer controle op ALLE fokkers en vooral voor import, verplicht met stamboom en ED/HD testen, dan ga je al pak problemen oplossen. Als kleine fokker met echte rashonden kunnen wij helaas niet meer leefbaar houden. Er worden goedkope honden voor € 200-300 op de markt gegooid. Sorry daar kan ik geen kwalititieve pup voor bezorgen met alle vereisten
Het kan niet zijn dat een 'organisatie' als Ani-zoo erkent wordt als fokkerijvereniging!
Broodfok moet de wereld uit, samen met dergelijke organisaties die de broodfok steunen en in stand houden.
Stop de hondenmaffia! Stop Ani-zoo!
Enkel al de gedachte dat dit nog maar zou kunnen gebeuren!
| This discussion has been closed. |