WIJ WILLEN GEEN VERSLAAFDENOPVANG IN ONZE CRONJÉBUURT
Status update februari 2014
Gast#2 Feb 11, 2014, 15:51
Aanvragen omgevingsvergunning
Al is de inhoud van de aanvragen nu nog niet gepubliceerd, wel kunnen de volgende vragen aan de gemeente worden gesteld:
- betreft het de omgevingsvergunning aanvraag in verkorte procedure (6 weken) ja/nee
- op welke gronden is de aankondiging niet openbaar?
- betreft het de omgevingsvergunning aanvraag in verkorte procedure (6 weken) ja/nee
- op welke gronden is de aankondiging niet openbaar?
Gast#3 Feb 12, 2014, 17:26
Ze zijn zeker bang voor gezichts verlies, als ze hun goed doordachte plannetje niet kunnen uitvoeren. En zij wonen er toch niet naast.
Gast#4 Mar 18, 2014, 06:43
Goedemorgen, ik had graag naar de bijeenkomst gewild de 17e maar kreeg de mail vanmorgen om half 5 pas (18 maart) dus een beetje mosterd na de maaltijd neemt niet weg dat ik het er absoluut niet mee eens ben dat de opvang in de buurt komt en de gemeente en ribw moeten eens openheid van zaken leren geven
En wat gebeurt er met alle opmerkingen die mensen bij de petitie hebben gezet? Krijgen we daar vanuit de gemeente nog een antwoord/feedback op?