Anne Faber dood door schuld rechtssysteem
Petitie overhandigen
Je hebt nog al vertrouwen in de watjes van de tweede kamer!Re:
Stef Blok zal het een zorg zijn, door hem vallen er genoeg slachtoffers die nog wel het leven hebben maar diep in de armoede zitten.
Ik hoop dat er koppen gaan rollen en dat er veranderingen in de wet komen, en dat de kans op herhaling tot een minimum wordt teruggebracht.
ga zo door dat tuig mag nooit meer vrij komen.Gerrit van ES geen pseudoniem iedereen mag weten hoe ik er over denk.
Re: printen
Ook ik ben bereid tot een bijdrage in de kosten van het uitprinten van de handtekeningen.
ANNE FABER REMEMBER
EEN HEEL LAND FLUISTERT; ANNE
WAT HEBBEN WE GEDAAN, WAAROM
HEBBEN WE JOU NIET BESCHERMD?
ALS WE HET WISTEN WAREN WE
ALLEMAAL OP ONZE FIETS GESPRONGEN
GERACET NAAR WAAR JIJ WAS EN
HADDEN WE HEM BEWERKT
MET WAT? EEN PARAPLU, ONZE
WOEDE, EEN LAATSTE STROHALM.
ANNE WE ZOUDEN EEN SCHILD OM JE VORMEN
WE HADDEN ALLES GEDAAN
ZODAT DIT NIET WAS GEBEURD
IN PLAATS DAARVAN CHECKEN WE STEEDS
MAAR WEER HET NIEUWS DAT
ONS NIETS ANDERS VERTELT
DAN DIT:
JIJ BLIJFT VOOR ALTIJD 25.
HET MEISJE DAT EEN BIERTJE
VOOR ONS NEERZETTE MET EEN
GULLE LACH.
JIJ KEEK DE WERELD IN MET ZOVEEL VERTROUWEN
NIET BANG VOOR DE REGEN
JE KENDE DE WEG.
ANNE WE ZOUDEN EEN MUUR VOOR JE BOUWEN
ZO HOOG DAT HIJ JOU NIET EENS HAD GEZIEN.
ANNE WE WETEN
NIET WAAROM WIJ ER NOG ZIJN EN
JIJ NU NIET MEER.
ANNE WE ZOUDEN
ANNE WE HADDEN
EEN HEEL LAND LAND FLUISTERT: ANNE.
JAN BAYER KOCH
In de media wordt het alweer een beetje stiller rondom de petitie daarom moet er nog iets meer over bekend gemaakt worden in een of ander programma op tv, over hoeveel nu bijvoorbeeld de teller staat en dat er nog meer mensen kunnen reageren, dan ga je makkelijk de 600 halen.
Direct een dag later dat meisje van 12 in een auto door zedenmisdrijf om het leven gebracht, hij was al eerder voor zeden bij de politie onder de aandacht gebracht, maar helaas niet genoeg bewijs???
dit kan toch niet langer zo.
U bent een topper dat u deze petitie bent begonnen.
Ik zou hard willen roepen: Fatsoenlijk Nederland sta op en beklim de barricaden, u bent opweg naar een vreselijke samenleving waar ook uw veiligheid in gevaar dreigt te komen. De huidige overheid laat de burger in de steek. Vandaag werd bekend dat ruim 50 % van aangiften niet worden behandeld wat een geweldige misser is om dat uit deze vernietigde data aanwijzingen en maatregel kunnen worden gedistilleerd. Nederland wordt wakker ! ! !
Om ons te laten horen.
Goed bezig.
Als iedereen die tekende een €1 naar een speciaal daarvoor geopende rekening stuurt, is er meteen geld genoeg om een stichting te beginnen die zich in kan zetten voor meer van dergelijke acties e.o. slachtofferhulp.