Stop discriminatie tegen huurders met huisdieren
Neem contact op met de schrijver van de petitie
wij hebben ook een hond Golden retriever ne hele brave en lieve
maar voor alleer dat je een huis vind om te huren echt schandalig!!!!
Van waar deze petitie ?
http://www.advocaatgent.be/ target_database.php?kan-een- huurcontract-huisdieren-verbieden %3F&subaction=showfull&id= 1407960240
Ik ben t hier helemaal mee eens onze huisdieren betekenen net zoveel voor mij als mn kinderen.
Stel dan n regels op dat alles wat vernield zou worden de huurder zelf moet herstellen ipv huisdieren eruit. Niet alle huisdieren zijn slecht opgevoed, de schuld van slechtopgevoede dieren ligt bij de eigenaar.
Wij worden gedwongen door de woningstichting onze roedel husky.s weg te doen.dit doordat ze 24 uur per dag joelen volgens de achterbuurman en buurman die samen met de woningstichting tegen ons spannen.doordat wij onze husky.s weg moeten doen word er veel vrijwilligers werk ontnomen voor goede doelen zoals kika en opkikker en natuurlijk zullen wij onze husky.s (kinderen) nooit zo maar weg doen.dit alles door 2 buren en de woningstichting wat nu gewoon een vete is geworden.
Re:
Ik hoop dat ze ze niet gaan vergiftigen..je hoort zo vaak van deze dingen.. ik sta volledig achter jullie..veel moed
Re: Van waar deze petitie ?
#82: Gerrit - Van waar deze petitie ?
goed gezegt zooo!!!
Zou aan de verhuurders, huisbaas serieus vragen of hij/zij hun kinderen wil wegdoen, verkopen wanneer ik dat eis, omdat dat mij dat goeddunkt.
Ook dekt mijn verzekering schade van mijn huisdieren dus ik begrijp niet! waarom de tumult erom...
lening
Hallo,
Heeft u een dringende lening nodig hebt om uw schulden te wissen of u een kapitaal lening om uw bedrijf te verbeteren nodig?
heb je door afgewezen
banken en andere financiële instellingen?
Heeft u een consolidatie lening of een hypotheek nodig?
zoek niet meer zoals we zijn hier om al uw financiële problemen een ding van het verleden te maken. We lenen geld uit aan particulieren
die behoefte hebben aan financiële steun, dat een slecht krediet of geld nodig hebben.
om rekeningen te betalen, te investeren voor het bedrijfsleven tegen een tarief van 2%. Ik wil dit medium gebruiken om u te informeren dat we maken betrouwbare en begunstigde bijstand en bereid om u een lening zal zijn. Dus neem contact met ons vandaag nog via e-mail: emmanueljustina536 (at) gmail.com
This comment has been removed by the person who wrote it.
| This discussion has been closed. |