Stop het PolarisatieSocialisme.

Een PvdA politicus uit Zevenaar meende in navolging van de eerder veroorzaakte heisa door een managementkantoor uit s' Hertogenbosch een polariserende publiciteitsstunt te moeten starten en zo de oprechte zorgen van Nederlanders te bagatelliseren over de rug van een minister. En zet hiermee een hele grote groep Nederlanders onheus en moedwillig in een kwaad daglicht. 

Wij ondertekenaars, vragen deze PolarisatieSocialisten eens in de spiegel te kijken en te beseffen dat waar er één vinger naar een ander wijst, er drie naar jezelf wijzen. En roepen de politiek leiders van deze mensen op om echt in verbinding te gaan met het volk en elkaar als samenleving vast te houden. 

Roepen het bestuur van PvdA op om een voorbeeld te stellen en de eerste Polarisatie Socialist, Vincent Janssen te Zevenaar, uit zijn functie te zetten en de zorgen van alle Nederlanders serieus te nemen.

En zo een kleine stap te zetten tot het terug krijgen van het fatsoen. Normen en waarden. En beschaafde omgang met landgenoten. 

En gaat over tot de orde van de dag, 

Onderteken deze petitie

Door te ondertekenen, ga ik ermee akkoord dat Iederznmeug.nl alle informatie kan zien die ik op dit formulier verstrek.

Wij zullen uw huisadres niet openbaar online weergeven.

Wij zullen uw postcode niet openbaar online weergeven.

We zullen uw e-mailadres niet openbaar online weergeven.

We zullen uw e-mailadres niet openbaar online weergeven.

Ik geef toestemming om de gegevens die ik op dit formulier verstrek te verwerken voor de volgende doeleinden:




Betaald Adverteren

Petities.com zal deze petitie bij 3000 personen onder de aandacht brengen.

Leer meer...