STOP minderjarige meisjes te verplichten zich uit te kleden en te douchen op de club

psv_handbal1.pngMuslim Rights Watch Nederland (MRWN) heeft geconstateerd dat PSV handbal uit Eindhoven een onveilige situatie creeert door minderjarige meisjes verplicht zich uit te kleden en te douchen op de sportclub. De meisjes voelen zich hier niet goed bij en willen niet door anderen gezien  worden. 

De moeders van drie meisjes van 11 jaar hebben zich bij MRWN gemeld na een conflict met het bestuur over het verplicht douchen. Na kritiek van de ouders heeft het bestuur de drie meisjes geschorst en uit de club gezet. Hierdoor kunnen de meisjes niet meer sporten en missen zij hun vriendinnen. Volgens het bestuur is de clubcultuur belangrijker dan de religieuze cultuur van de meisjes en moeten de meisjes daarom verplicht douchen. 

Afgelopen jaren hebben we regelmatig gezien hoe leerkrachten, trainers en anderen veroordeeld zijn voor kindermisbruik en het maken van vieze foto’s. Het is pedagogisch onverantwoord om meisjes in de puberteit te dwingen zich uit te kleden en te douchen in een omgeving waar zij zich niet veilig voelen. 


Muslim Rights Watch Nederland heeft PSV handbal gevraagd het besluit terug te draaien en uitgenodigd voor een gesprek. Helaas is PSV handbal niet op de uitnodiging ingegaan.

Middels deze petitie verzoeken wij het het college van burgemeester en wethouders (B&W) van gemeente Eindhoven in te grijpen zodat:

1) deze onderdrukking stopt en dat kinderen niet meer worden gedwongen zich uit te kleden en te douchen in bijzijn van anderen

2) de schorsing en het voornemen tot uitschrijven van de drie 11 jarige meisjes wordt teruggedraaid

3) de drie meisjes en hun ouders excuses krijgen van PSV handbal voor de onderdrukking 

Muslim Rights Watch zal deze onderdrukking niet accepteren! Vandaag zijn het de dochters van iemand anders en morgen gaat het om jouw eigen dochter. Het is belangrijk dat wij samen een vuist maken tegen onrecht. 

VERGEET DE PETITIE NIET TE BEVESTIGEN VIA DE BEVESTIGINGSMAIL!


Help Muslim Rights Watch het werk voort te zetten en sluit je aan bij de beweging: www.mrwn.nl/beweging of doe een eenmalige donatie: www.mrwn.nl/doneren

Vragen of reacties kunnen gericht worden aan info@mrwn.nl

Muslim Rights Watch Nederland


Muslim Rights Watch Nederland    Neem contact op met de schrijver van de petitie

Onderteken deze petitie

Door te ondertekenen, ga ik ermee akkoord dat Muslim Rights Watch Nederland alle informatie kan zien die ik op dit formulier verstrek.

We zullen uw e-mailadres niet openbaar online weergeven.

We zullen uw e-mailadres niet openbaar online weergeven.

We zullen uw telefoonnummer niet openbaar online weergeven.


We moeten controleren of u een mens bent.

Ik geef toestemming om de gegevens die ik op dit formulier verstrek te verwerken voor de volgende doeleinden:




Betaald Adverteren

Petities.com zal deze petitie bij 3000 personen onder de aandacht brengen.

Leer meer...