NEEN tegen MERCOSUR

Het Mercosur-handelsakkoord vormt een ernstige bedreiging voor de Europees verankerde voedselproductie. Het opent onze markt voor grootschalige landbouwproducten uit Zuid-Amerika die niet aan dezelfde strenge normen moeten voldoen als onze eigen boeren. Europese landbouwers werken volgens hoge regels op vlak van milieu, dierenwelzijn en voedselveiligheid, maar worden zo geconfronteerd met oneerlijke concurrentie.

Dit akkoord zet extra druk op de inkomens van landbouwers, terwijl zij nu al kampen met stijgende kosten en onzekerheid. Bovendien dreigt het onze voedselveiligheid aan te tasten en lokale, duurzame voedselproductie te ondermijnen ten voordele van grootschalige agro-industrie.

Ook op ecologisch vlak is dit akkoord problematisch. Het stimuleert intensieve landbouw en ontbossing, wat haaks staat op de klimaat- en milieudoelstellingen die Europa zegt te verdedigen.

Wie kiest voor een sterke, eerlijke en duurzame landbouw in Europa, kan dit akkoord niet steunen. Stem tegen het Mercosur-handelsakkoord en geef een duidelijk signaal: onze landbouwers, onze normen en onze toekomst verdienen bescherming.

Onderteken deze petitie

Door te ondertekenen, ga ik ermee akkoord dat Ik ❤️ boer(inn)en alle informatie kan zien die ik op dit formulier verstrek.

We zullen uw e-mailadres niet openbaar online weergeven.

We zullen uw e-mailadres niet openbaar online weergeven.

Ik geef toestemming om de gegevens die ik op dit formulier verstrek te verwerken voor de volgende doeleinden:




Betaald Adverteren

Petities.com zal deze petitie bij 3000 personen onder de aandacht brengen.

Leer meer...