Behoud het Oranjehotel
Neem contact op met de auteur van de petitie
Dit vind ik een schande........
Dit monument moet zeker blijven, zo niet dan kan het monument op de Dam ook wel weg!
Wie ZO doet die ZO ontmoet! Robert A. Vierstra
Re: 'ORANJE HOTEL'
U verwoordt op een zo hartelijke wijze wat eenieder moge begrijpen!
'ORANJE HOTEL'
Vanuit BC Canada, uw eigen 'graven' in wortels dienaangaande strekt u tot eer! 't IDEE alleen al, zulk een Monument op te breken, verg(r)uizen, vervolgens te laten-waaien, zegt wat mij betreft wellicht meer dan genoeg over het illusionair karakter van lieden die een dergelijke SCHANDE zouden proponeren!
U zegt "hype", prima! Politiek korte-termijn denkers worden -zo blijkt- evenzeer geboren onder de beschermende vleugels van goede lieden, waaronder uw oudoom, die zelf geen enkele illusie koester(d)en. Laat ik u de hand schudden!
ORANJE HOTEL BOVEN!
'ORANJE HOTEL'
SCHANDE! Zo'n voorstel, tot afbreken --wat overkomt die lieden? Gelukkig heeft U van uw papa mogen vernemen, met hem herdacht, wat hier nochtans 'leeft' danwel gedragen zij, werd/wordt. Ook, u somt desondanks op hetgeen velen met u -ik heb goede hoop- voorstaan. Dit is wat mij betreft 'VOORPAGINA' (niets-)NIEUWS, ook waard om te adverteren.
Het Oranje Hotel moet bewaard blijven. Het is een constante herinnering aan iets waarvan we allemaal hopen en willen dat het nooit meer gebeurd.
Het feit dat de gevangenis gaat sluiten is al een achterlijk plan, maar dat daardoor ook het het historische deel (de Dodencel, het poortje en en de gedenkplaat) verdwijnen is absoluut onacceptabel!
Als trots lid van het Erepeloton Waalsdorp wil ik iedereen vragen om deze petitie te ondertekenen!
Doe nooit te kort aan de mensen welke voor ons land en normen en waarden zijn omgebracht.
Oranjehotel
Hoe is het mogelijk dat er geen geld is voor het behoud van dit belangrijke monument
| This discussion has been closed. |
Na de oorlog heb ik met hem meerdere malen de herdenking bezocht.
Ik vind het een groot schandaal dat men nu dit allemaal wilt afbreken
Volgens mij hebben onze huidige bestuurders geen enkel historisch besef.