Aangifte tegen Mevrouw Sylvana Simons wegens haatzaaierij
Neem contact op met de schrijver van de petitie
dit land was stabiel maar word kapot gemaakt door deze haat zaaister.
De landen waar zei zo trost op is liggen in puin of worden onderdrukt en zei wil dat hier ook voor elkaar krijgen en beschuldigt mij als racist dat mag niet In dit land. Laat ook hier ons Nederlands recht gewoon gelden en haal deze vrouw zo snel mogelijk uit de politiek deze vrouw is gevaarlijk met haar racistische uitlatingen
Nederlanders openlijk rassist noemen omdat wij zwarte piet niet zien als slaven maar als schoorsteenpiet.Het is maar hoe je het wil zien
Ze lopen alles te verdraaien om haat te zaaien en ze komen er nog mee weg ook vandaar mijn stem.
Wegens de haat die Mevrouw Simons zaait Sinterklaas en Zwarte Piet zijn kindervrienden een Nederlands feest wat bedoelt is voor kinderen die totaal geen notie hebben wat discriminatie is.
Sinterklaas en Zwarte Piet komen ook aan in Suriname en de Antillen daar is iedereen in dezelfde huidskleur en niemand maalt er om.
Alleen Mevr. Simons want 85% van de Nederlandse bevolking is volgens haar een racist.
Ik heb een zoon (niet officieel van mij) maar ik ken hem al sinds hij was 2 weken oud ik ben zijn vader, want hij weet niet beter, hij is geboren in de Dominicaanse Republiek dus een donker manneke.
Hij speelt Zwarte Piet???? Omdat hij het leuk vindt om kleine kinderen te vermaken heeft totaal geen notie van ik ben zwart en jullie wit.
STOP SIMONS ze heeft het iq van een overleden negerzoen.
Marcel
Re:
Ben 't eens met deze briefschrijver. Je zou hierdoor een hekel kunnen krijgen aan mensen met een donkere kleur.
Re:
Kijk door je laatste zin f.uck je het helemaal op!!! Dan rot je maar!!! Besef even heel goed dat ook al zou Mevr Op Suriname geboren zijn ze nog steeds een Nederlander is! Aangezien ze onder de Nederlandse vlag is geboren! En hoe zou dat toch gekomen zijn dat ze is geboren onder de Nederlandse vlag in Suriname??.? OW ja slavernijtijd toen de Nederlanders Afrikanen in Suriname plaatsten om op de plantages te werken!!! En ervoor zorgde dat er katoen was om voor de Nederlanders kleding te maken zodat ze er weer beschaafd bijliepen!!! Ga toch zelf weg joh!! Nederland was geen ene moer dan drassig moeras waar jagers en verzamelaars landen en zo Nederlanders vormde!!! Na de tweede wereld oorlog was er niks over van nederland maar toen waren de buitenlanders wel goed genoeg natuurlijk om ons kikkerlandje weer op te bouwen! Nu mogen ze oprotten toch
Bovendien is zwarte piet zwart door roet
| This discussion has been closed. |
Bij deze Getekend!