Extra maatregelen tot openen tattoozaak
De tattoozaken schieten als paddestoelen de grond uit. Sinds het sterrenmeisje kwam de sector extra onder de loep bij FOD en werden enkele maatregelen genomen, maar die focussen zich voornamelijk op de bestaande shops. Momenteel staat er op elke hoek van elke straat een tattooshop. Ooit was het een stiel, nu is het een plaag. Ik heb de preliminaire onderzoeken ingelezen, en kan me in veel vinden. Voornamelijk ligt de focus op monitoring en controle van de gebruikte materialen, maar niet zozeer op wie. Vandaag de dag kan iedereen een tattoozaak openen. Het is zelfs moeilijker om een café te openen. Maar tattooeurs inflicteren wel wonden en met dat gaat gevaar gepaard. De opleiding rond hygiëne is reeds een stap in de goede richting. Ik stel voor dat FOD dit probleem aanpakt en heb hier wel wat ideeën rond. Ik deel deze graag, wie weet zit er wat in. Werken met licenties, zoals bij taxis. Zo hou je wildgroei onder controle per regio. Natuurlijk heb je nu reeds bestaande shops, maar ergens kun je dit als startcijfer gebruiken. Er kan dan maar een nieuwe shop komen als één sluit. Ook voor wie een shop mag starten zou de drempel wat hoger mogen liggen. Die lat ligt nu letterlijk op de grond. Bijvoorbeeld op zijn minst een grafische- of kunstopleiding hebben genoten of gelijkgesteld dmv apprenticeship. Zo scheid je tenminste het kaf van het koren. Zonder maatregelen vrees ik voor huidige tendens. Het probleem van de thuisprikkers moet tevens ook hard aangepakt worden.
Mvg
Namens de stiel Neem contact op met de schrijver van de petitie
Mededeling van de beheerder van deze websiteWe hebben deze petitie gesloten en de persoonlijke gegevens van de ondertekenaars verwijderd.De Algemene Verordening Gegevensbescherming (AVG) van de Europese Unie vereist een rechtmatige reden voor het opslaan van persoonsgegevens en dat de gegevens voor een zo kort mogelijke periode worden opgeslagen. |
Log in om uw petitie te beheren. |
Steun KEES van DAAIBOOI BEACH CURACAO
Gort over de grens moet blijven.
EINDE CORONA CRISIS: Overheid sta behandeling van COVID-19 met HCQ en zink en / of Ivermectine toe!
De St. Victorkerk behouden voor ontmoetingen.
Voor een realistische snelheid van 90km/u op de Houtlaan in Wijnegem!
Respecteer de euthanasiewet
Wij willen een eerlijke boer.inn.enlandbouw!
Behoud Losloopgebieden voor Honden op de Utrechtse Heuvelrug, in Austerlitz, en Zeist
Zwembad het Baafje Heiloo moet open blijven!
Geen Noodopvang / AZC op het Hocrasterrein te Bussum
Gelijkwaardigherstel mag niet stoppen!
Wij eisen het intrekken van de huidige vergunningen van de Fourwinds Policedog center in Geffen!
Bescherm minderjarige vluchtelingen tegen het nieuwe asielbeleid!
Castratie-/sterilisatieplicht huiskatten Nederland
Red Nederland: Heropen de Gaswinning!
Open brief aan de Belgische regering - Leg de lat hoger: stop de blokkade, stop de genocide
Is er iets dat u wilt veranderen?
Verandering vindt niet plaats door te zwijgen. De auteur van deze petitie stond op en ondernam actie. Zult u hetzelfde doen? Start een sociale beweging door een petitie aan te maken.
Start uw eigen petitieAndere petities waarin u mogelijk geïnteresseerd bent
Geen AZC barendrecht op grens van Lombardijen
793 Gemaakt: 2025-07-08
Hou IJsbaan DE PISTE Kortrijk open !
2299 Gemaakt: 2025-07-05
Gort over de grens moet blijven.
5850 Gemaakt: 2025-06-16
Geen hoge milieucategorie (HMC) bedrijvigheid Warmoeziersweg Bergschenhoek
160 Gemaakt: 2025-07-15
NEEN aan de afbraak van de NEKKERHAL in MECHELEN
6134 Gemaakt: 2025-06-15
Open brief aan de Belgische regering - Leg de lat hoger: stop de blokkade, stop de genocide
9378 Gemaakt: 2025-06-04
Geen windmolens op de Grashoek
233 Gemaakt: 2025-07-03
Bezwaar Windturbines Stad Kortrijk
367 Gemaakt: 2025-07-03
Behoud het auditorium Maisin in zijn volledige staat
83 Gemaakt: 2025-07-10
NEEN, geen zonnepanelen op "de Pit" in Nieuwkapelle!
669 Gemaakt: 2022-05-17
Veiligheid en overlast N237 (Amersfoortsestraat / Utrechtseweg)
124 Gemaakt: 2025-07-08
Teken deze petitie! We willen geen McDonalds op de Veluwezoom, aan de bosrand Velp-Rheden
15676 Gemaakt: 2024-01-31
Red onze tuin! Samentuin Fonteinstraat
59 Gemaakt: 2025-07-08
Behoud de NS JongerenDagkaart
2648 Gemaakt: 2025-06-24
Pak ons buitenzwembad niet af!
1883 Gemaakt: 2025-06-02
Aankleden etalages voormalige winkelpand Visser
43 Gemaakt: 2025-07-10
Ik ben tegen de komst van een arbeidsmigrantenhotel in het mooie buitengebied van Heinkenszand voor 48 arbeidsmigranten die niet in de buurt gaan werken maar in Yerseke of Noord Brabant.
92 Gemaakt: 2022-02-14
Meningen over het voorgestelde Asielzoekerscentrum in Venlo.
3522 Gemaakt: 2024-07-07
Kortsnuiten Blijven Bestaan
2994 Gemaakt: 2024-10-23
Stop de container MSNU9636101!
108 Gemaakt: 2025-07-04