Zeg NEE tegen asielzoekers in Albrandswaard!
Quoted post
Krakeling |
#786 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:2016-02-08 22:04#780: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:
"Zolang het Westen meent de wereld te moeten bestieren, zullen er delen van de wereld zijn die daar niet blij mee zijn. De geschiedenis leert dat die altijd in verzet zullen komen en ooit sterk genoeg zullen zijn om de heersende macht onder de voet te lopen. En omdat wij niet willen leren van de geschiedenis, kan ik niet anders zeggen dan: eigen schuld, dikke bult." Dat klinkt heel wijs, maar is natuurlijk flauwekul. We hebben het hier niet over mensen die "tegen ons" vechten maar over mensen die tegen elkaar vechten en naar ons toe willen vluchten. Verder: wie zou er beter van worden, als de Westerse invloed in het Midden-Oosten af zou nemen? Ik vind dat het veel beter zou zijn geweest om daar de seculiere partijen (voornamelijk Baathi's) te steunen, en zodoende ook de gewone mensen mee te laten profiteren (Iraq was een dictatuur, maar wel het eerste Arabische land waar gewone mensen electriciteit hadden, kun kinderen naar school konden sturen en een redelijke gezondheidszorg hadden) maar om geen invloed uit te oefenen zou tegennatuurlijk zijn. Verder is er altijd iemand ergens de baas, en als wij het niet zijn, worden het de chinezen wel (misschien is dat voor de plaatselijke bevolking beter, misschien ook niet. Voor ons waarschijnlijk niet). En waar echt de macht ligt in plaatselijke handen, Noord-Korea bijvoorbeeld, is het ook voor veel mensen geen pretje. Westerse invloed, hoe hypocriet vaak ook, geeft iig nog enig zicht op mensenrechten (zogenaamd 'universeel', maar natuurlijk vooral een Westers fenomeen.) Ik denk overigens dat ook (juist?) dat de motor is achter veel immigratiestromen naar Europa: de betrekkelijke politieke vrijheid hier. Misschien zouden we die, evenals onze welvaart, wat minder moeten etaleren? |
Reacties
Gast |
#791 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:2016-02-08 22:16:08#786: Krakeling - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: We hebben het over mensen die moeten vluchten vanwege de problematiek die uiteindelijk door het Westen is veroorzaakt. Mensen, die het slachtoffer zijn van de inmening van het Westen. Kijk naar de Palestina-kwestie. Geen van de partijen vecht tegen het Westen (ofschoon er wel degelijk terroristische aanslagen vanuit die hoek zijn geweest naar het Westen toe), maar vanwege het feit dat het Westen heeft gemeend de landsgrenzen daar te moeten trekken en te bepalen wie waar moest wonen, is er nu onde4rlinge strijd tussen de volkeren in die regaio. Maar ik begrijp dat u dus de Westerse invloed wilt versterken en tot in einde van dagen wilt handhaven. U trekt dus ook geen lering uit de geschiedenis? Niemand is ooit in staat geweest om tot in eeuwigheid van dagen een ander te kunnen overheersen. Zou de moraal dan niet moeten zijn om de overheersing achterwege te laten in plaats van nog een keer proberen tegen dezelfde steen te stoten? Waarom moet er altijd iemand de baas zijn? Mogen deze mensen niet over zichzelf beschikken? Zoals ook wij over onszelf willen beschikken; hoe moet ik anders het anti-EU protest begrijpen? En als dan mogelijk de vrijheid van het Westen de drijvende motor is achter (een deel van) de migrantenstroom, is het dan niet juist zaak om hen eindelijk ook die eigen vrijheid te geven en hen niet voortdurend naar onze willekeur om onze vingers te winden?
|
Red Nederland: Heropen de Gaswinning!
Open brief aan de Belgische regering - Leg de lat hoger: stop de blokkade, stop de genocide
EINDE CORONA CRISIS: Overheid sta behandeling van COVID-19 met HCQ en zink en / of Ivermectine toe!
Voor een realistische snelheid van 90km/u op de Houtlaan in Wijnegem!
Gort over de grens moet blijven.
Steun KEES van DAAIBOOI BEACH CURACAO
Respecteer de euthanasiewet
Wij willen een eerlijke boer.inn.enlandbouw!
Behoud Losloopgebieden voor Honden op de Utrechtse Heuvelrug, in Austerlitz, en Zeist
Zwembad het Baafje Heiloo moet open blijven!
De St. Victorkerk behouden voor ontmoetingen.
Geen Noodopvang / AZC op het Hocrasterrein te Bussum
Gelijkwaardigherstel mag niet stoppen!
Wij eisen het intrekken van de huidige vergunningen van de Fourwinds Policedog center in Geffen!
Bescherm minderjarige vluchtelingen tegen het nieuwe asielbeleid!
Castratie-/sterilisatieplicht huiskatten Nederland
Is er iets dat u wilt veranderen?
Verandering vindt niet plaats door te zwijgen. De auteur van deze petitie stond op en ondernam actie. Zult u hetzelfde doen? Start een sociale beweging door een petitie aan te maken.
Start uw eigen petitieAndere petities waarin u mogelijk geïnteresseerd bent
Geen AZC barendrecht op grens van Lombardijen
809 Gemaakt: 2025-07-08
Geen hoge milieucategorie (HMC) bedrijvigheid Warmoeziersweg Bergschenhoek
312 Gemaakt: 2025-07-15
Gort over de grens moet blijven.
5863 Gemaakt: 2025-06-16
Hou IJsbaan DE PISTE Kortrijk open !
2302 Gemaakt: 2025-07-05
Open brief aan de Belgische regering - Leg de lat hoger: stop de blokkade, stop de genocide
9388 Gemaakt: 2025-06-04
NEEN, geen zonnepanelen op "de Pit" in Nieuwkapelle!
698 Gemaakt: 2022-05-17
Behoud het auditorium Maisin in zijn volledige staat
92 Gemaakt: 2025-07-10
Bezwaar Windturbines Stad Kortrijk
384 Gemaakt: 2025-07-03
Geen windmolens op de Grashoek
263 Gemaakt: 2025-07-03
Red onze tuin! Samentuin Fonteinstraat
81 Gemaakt: 2025-07-08
NEEN aan de afbraak van de NEKKERHAL in MECHELEN
6139 Gemaakt: 2025-06-15
Pak ons buitenzwembad niet af!
1897 Gemaakt: 2025-06-02
Ik ben tegen de komst van een arbeidsmigrantenhotel in het mooie buitengebied van Heinkenszand voor 48 arbeidsmigranten die niet in de buurt gaan werken maar in Yerseke of Noord Brabant.
109 Gemaakt: 2022-02-14
Kortsnuiten Blijven Bestaan
3011 Gemaakt: 2024-10-23
Behoud de NS JongerenDagkaart
2650 Gemaakt: 2025-06-24
Meningen over het voorgestelde Asielzoekerscentrum in Venlo.
3525 Gemaakt: 2024-07-07
Aankleden etalages voormalige winkelpand Visser
44 Gemaakt: 2025-07-10
Veiligheid en overlast N237 (Amersfoortsestraat / Utrechtseweg)
124 Gemaakt: 2025-07-08
Teken deze petitie! We willen geen McDonalds op de Veluwezoom, aan de bosrand Velp-Rheden
15677 Gemaakt: 2024-01-31
Stop de container MSNU9636101!
109 Gemaakt: 2025-07-04