Zeg nee tegen azc Brunssum
Stop de opmars van EXTREEM RECHTS |
/ #1677 Het ware gezicht van Extreem Rechts2015-11-19 23:55Wilders' 'dikke, vette leugen'
Geert Wilders is partijleider van de PVV. Recent werd bekend dat Wilders een film wilde uitbrengen over de koran. In een interview met de Volkskrant doet Wilders vandaag de volgende uitspraken over het bekend worden van zijn initiatief. “Ik ben destijds naar Joustra (hoofd terrorismebestrijding, red.) gegaan vanwege mijn bewaking. De volgende dag werd ik ontboden door Hirsch Ballin. Hij beweert dat ik om dat gesprek vroeg, maar dat is een dikke, vette leugen.” Dat moet een flinke leugen zijn geweest. Is minister Ernst Hirsch Ballin een brenger van ‘dikke, vette leugens’? (Nog iets anders dan een dikke, vette leugenaar.) “Het ministerie is gesloten”,antwoordt de beveiliging. Maar de woordvoerders komen in actie. De woordvoerster, de eerste keer: “We blijven bij onze versie. De heer Wilders heeft zelf om een gesprek gevraagd.” Dus de heer Wilders verspreidt in de Volkskrant een ‘dikke, vette leugen’? “Dat hoort u ons niet zeggen. We blijven gewoon bij wat erover naar buiten is gekomen.” De woordvoerster belt nog een keer: “Het zit zo: de heer Wilders heeft de heer Joustra gevraagd om een gesprek over zijn beveiliging. Vervolgens is hij door de minister uitgenodigd voor een gesprek.” Dus heeft Wilders dan gelijk en debiteerde Hirsch Ballin een ‘dikke, vette leugen’? “De minister heeft nooit gezegd dat de heer Wilders heeft gevraagd om een gesprek met hem.” We gaan het na, voor zover mogelijk:
NRC is het meest duidelijk: Wilders heeft Justitie benaderd. Dat was Joustra, die met zijn club valt onder Justitie en Binnenlandse Zaken. Of Hirsch Ballin of Wilders hun onderlinge gesprek – met minister Ter Horst – heeft aangevraagd, blijft in het midden in de berichtgeving. Duidelijk wordt wel dat Joustra Hirsch Ballin heeft ingelicht die op zijn beurt Wilders uitnodigde (of ‘ontbood’ in de woorden van de parlementarií«r). Wilders heeft niet zelf om de mening van Hirsch Ballin en Ter Horst gevraagd. Duidelijk is ook dat Wilders echter zelf Verhagen heeft benaderd. Geen enkele bron bevestigt de ‘dikke, vette leugen’ die Wilders kwijt kan in de Volkskrant. Moeten we vaststellen dat Geert Wilders bij de Volkskrant de kans krijgt om een ‘dikke vette leugen’ aan het adres van de minister van Justitie kwijt te raken omdat de krant verzaakt om de feiten te checken? |
|
Gort over de grens moet blijven.
Wij eisen het intrekken van de huidige vergunningen van de Fourwinds Policedog center in Geffen!
Bescherm minderjarige vluchtelingen tegen het nieuwe asielbeleid!
Castratie-/sterilisatieplicht huiskatten Nederland
Red Nederland: Heropen de Gaswinning!
Zwembad het Baafje Heiloo moet open blijven!
Steun KEES van DAAIBOOI BEACH CURACAO
De St. Victorkerk behouden voor ontmoetingen.
Respecteer de euthanasiewet
Wij willen een eerlijke boer.inn.enlandbouw!
Behoud Losloopgebieden voor Honden op de Utrechtse Heuvelrug, in Austerlitz, en Zeist
Geen Noodopvang / AZC op het Hocrasterrein te Bussum
Gelijkwaardigherstel mag niet stoppen!
Open brief aan de Belgische regering - Leg de lat hoger: stop de blokkade, stop de genocide
EINDE CORONA CRISIS: Overheid sta behandeling van COVID-19 met HCQ en zink en / of Ivermectine toe!
Voor een realistische snelheid van 90km/u op de Houtlaan in Wijnegem!
Is er iets dat u wilt veranderen?
Verandering vindt niet plaats door te zwijgen. De auteur van deze petitie stond op en ondernam actie. Zult u hetzelfde doen? Start een sociale beweging door een petitie aan te maken.
Start uw eigen petitieAndere petities waarin u mogelijk geïnteresseerd bent
Geen hoge milieucategorie (HMC) bedrijvigheid Warmoeziersweg Bergschenhoek
315 Gemaakt: 2025-07-15
Geen AZC barendrecht op grens van Lombardijen
828 Gemaakt: 2025-07-08
Gort over de grens moet blijven.
5868 Gemaakt: 2025-06-16
Open brief aan de Belgische regering - Leg de lat hoger: stop de blokkade, stop de genocide
9390 Gemaakt: 2025-06-04
Hou IJsbaan DE PISTE Kortrijk open !
2306 Gemaakt: 2025-07-05
Geen windmolens op de Grashoek
292 Gemaakt: 2025-07-03
NEEN, geen zonnepanelen op "de Pit" in Nieuwkapelle!
703 Gemaakt: 2022-05-17
Bezwaar Windturbines Stad Kortrijk
390 Gemaakt: 2025-07-03
Red onze tuin! Samentuin Fonteinstraat
83 Gemaakt: 2025-07-08
Pak ons buitenzwembad niet af!
1910 Gemaakt: 2025-06-02
📢 Petitie: Erken institutioneel seksisme als structureel probleem in Nederland
62 Gemaakt: 2025-06-26
Behoud het auditorium Maisin in zijn volledige staat
95 Gemaakt: 2025-07-10
NEEN aan de afbraak van de NEKKERHAL in MECHELEN
6140 Gemaakt: 2025-06-15
Kortsnuiten Blijven Bestaan
3015 Gemaakt: 2024-10-23
Ik ben tegen de komst van een arbeidsmigrantenhotel in het mooie buitengebied van Heinkenszand voor 48 arbeidsmigranten die niet in de buurt gaan werken maar in Yerseke of Noord Brabant.
111 Gemaakt: 2022-02-14
Behoud de NS JongerenDagkaart
2651 Gemaakt: 2025-06-24
Meningen over het voorgestelde Asielzoekerscentrum in Venlo.
3526 Gemaakt: 2024-07-07
Veiligheid en overlast N237 (Amersfoortsestraat / Utrechtseweg)
124 Gemaakt: 2025-07-08
Steun Poptempel De Kuip
9411 Gemaakt: 2024-10-12
Aankleden etalages voormalige winkelpand Visser
45 Gemaakt: 2025-07-10