Start Giro 555 en Help Bosnië en Servië! (Natuurramp)


Gast

/ #256

2014-05-18 17:07

Nece da daju, jednostavno mi njima nista neznacimo.
Sami znaju da bi mogli da pomognu ali nije im jednostavno stalo do toga.
Tolko su skrti. I ovo je jednostavno dokaz da nas stvarno nevole bre, zasto nije mi jasno jer mi njima nista nismo ni krivi ni duzni. Kad vec neceju i netrebaju! I mi njima necemo da pomognemo kad njima bude zatrebalo, nadam se. A hvala bogu ima drugi sto nas vole i hoce da nam pomognu. Njima puno hvala to nikad necemo zaboraviti! Ako zatreba njima pomoc siguran sam da cemo i mi njima da pomognemo. Zemlje sto su nam pomogle: Rusija, Makedonija, Austrija, Nemacka, Francuska, Belgija, Israel, Turska, Bugarska, Slovenia, Ceska, Hrvatska, Litvania, Letonija, Estonia, Velika Britanija, Slovacka, Belorusija, Japan, Madarska, Ukraina i Rumunija. (Ovo sam iz glave napisao, zato se izvinjavam ako sam zemlje zaboravio.) Danas sam isto vido na Pinku da je Premijer Srbije Aleksandar Vucic izjavijo da ce Sejk Mohamed jednu veliku sumu da salje Srbiji za pomoc. Sejk Mohamedu puno hvala! Kako vidite ovo su nam drugovi, a dragi moji, Holandija nemari za nas, dokazali su i to pre dobro! Nadam se sto pre da ce situacija stabilizuje u Bosnu i Srbiju! Al Premijer Srbije Aleksandar Vucic je izjavijo takodje da ce ovo jos dugo da traje, kolko dugo nezna se jos. A ja se licno plasim, ko i mnogi drugih da ce jos gore biti nego sto vec jeste, jel ima mesta gde voda jos nece da se spusti, kad bude padala kisa ima cak jos vise da se podigne voda. Trebace sigurno jos dugo pomoc Srbiji i Bosni! Hvala bogu jaki smo i imamo dobre drugove! A oni koji nam i dalje nebudu pomogli, to nije nasa sramota, vec njihova! Pored toliko zemlje Holandija, tako bogata zemlja, da nepomogne ni malo to je bruka i sramota! Zivela Srbija, Bosna i svi nasi drugovi!