Koningsdonkstraat mag NIET geknipt worden
Neem contact op met de schrijver van de petitie
This comment has been removed by the person who wrote it.
Durf te wedden datrWatteeuw nee eens weet waar koningsdonkstraat zichjuist situeert.Hij kan er dus beter afblijven de stomme west-vlaming
Zelfde verhaal met de getijden Schelde. Iedereen in de buurt wil niet liever dan terug water in de Schelde, maar Groen laat iedereen het tegenovergestelde geloven en houdt het project om de Schelde uit te baggeren en terug bevaarbaar te maken tegen.
Dus "STOP DIE GROENE MACHTSGREEP"
This comment has been removed by the person who wrote it.
Ik maak meermaals per week gebruik van de Koningsdonkstraat om naar Heusden,Melle,Merelbeke of Gentbrugge te rijden want dit is een kortere weg dan indien ik langs E.Van Sweedenlaen zou rijden en zo naar de Brusselsesteenweg in de files terechtkom....of langs het dienstencentrum en het Atheneum in de Braemkasteellaan moet rijden en in de ochtendspits van schoolgaande kinderen terechtkom....ik spaar algauw 20 minuten uit door langs Koningsdonkstraat te rijden.
Het wordt tijd dat men werk maakt voor een veilig fietspad,volledig mee akkoord maar zet een signalisatiebord met snelheidsbeperking zone 30 en de automobilisten kunnen gewoon verder gebruik maken van deze reeds jarenlange toch wel belangrijke doorgang!
Dit is een veel handigere en veel rustigere weg. Ik kom daar weing andere weggebruikers tegen (ervaar het zeker niet als sluikweg). De natuur alleen al zet mij ook aan kalmer te rijden als ik via die weg naaar Heusden of terug huiswaaarts rijd
-Omdat dit weer een absurd idee is van Watteeuw, ik denk dat hij die kasseibanen haat vanuit zijn jeugd want in het West-Vlaanderen vanwaar hij komt (of buitengesmeten is) waren dat allemaal dergelijke 'boerenwegels'.
-Bedankt groene en collaborerende rooie rakkers om niet enkel Gent centrum maar nu ook al de rand naar de kloten te helpen, ROT OP ! ! !
de koningsdonkstraat knippen is geen optie, zo zullen andere straten overdruk geraken om naar heusden te rijden. laat alles in zijn originele staat . Er is in Gentbrugge al zodanig veel veranderd en niet altijd ten goed .
| This discussion has been closed. |