Petities.com

PVV stemmers zijn geen neonazi's!!

Neem contact op met de schrijver van de petitie

Gast#126 Mar 22, 2014, 11:06
beter een pvv stemmer dan een meeloper of ja knikker eruit met dat tuig
Gast#127 Mar 22, 2014, 11:12

Alle criminelen..maar dan ook alle .....maak niet uit waar ze vandaan komen
het land uit...zodat de gevangenissen vrij komen voor onze Nederlandse criminelen. .. (want laten we niet vergeten dat ie er ook zat zijn) maar kunnen niet de bajes in omdat we de moord stikken van de buitenlandse criminelen. Dus ik zeg opzouten met dat vies tuig zodat wij weer rustig over straat kunnen lopen...en niet bang hoeven tezijn dat je beroofd of in elkaar geslagen word...dus ik zeg GEERD GA DR VOOR !!!  Laat ze een poepie ruiken !!

Gast#128 Mar 22, 2014, 11:16

Het word tijd dat er gezien word, dat het in dit land zo niet verder kan goede mensen mogen blijven slechten mogen vertrekken en daarmee bedoel ik elk uitschot ongeacht welke afkomst doen ze in andere landen ook tijd dat wij volgen en de uitspraak die gemaakt worden naar PVV stemmers kunnen echt niet en daar mag ook aangifte van gedaan worden . Heb de laatste dagen zoveel dingen gelezen die echt vele malen erger zijn dan de vraag van Geert Wilders aan het Nederlandse volk , iedereen buitenlander of niet weet dat dit niet tegen hem/haar bedoeld is als je je net zoals ons gewoon gedraagt en aan de regels houd, maar ik blijf PVV stemmen om al het criminele te verwijderen en een betere samenleving te creëren en daar horen veel mensen niet in thuis en ben nog meer PVV, er geworden nu ik al die uitspattingen op internet heb gelezen doods bedreigingen en ga zo maar door te erg voor woorden , maar dat is nou typisch dat uitschot wat hier de boel kapot maakt dus ja ik TEKEN deze petitie.

Gast#129 Mar 22, 2014, 11:20
ik sta achter de HR, Wilders, hij zegt wat ik denk A.Vleeschouwer
Gast#130 Mar 22, 2014, 11:34
ik ben zeker geen neonazi!!!!
Gast#131 Mar 22, 2014, 11:45
Wat mij opvalt is, dat Wilders niet mag zeggen: "Minder Marokkanen", maar dat de roden en de politiek correcte partijen ons wel mogen uitschelden voor NAZIES! Wat een gore huichelbende!
Gast#132 Mar 22, 2014, 11:47

Hitler vermoorde onschuldige mensen. Geert beschermd Nederland tegen de parasieten die hier niet thuis horen..die verkrachten-stelen-de moord op Pim goed praten, grote bekken hebben en geen respect voor niemand. alleen zichzelf. en daarom kan Geert niet vergeleken worden met Hitler. want Geert is een goed mens en dat was Hitler zeker niet.
Geert is onze redder van dit graaiende en egoistisch Den haag.

en wij zijn zeker geen Neo-nazi.s

Gast#133 Mar 22, 2014, 11:49
Nog maar 20% van de Nederlanders heeft zijn ogen nog open.
Gast#134 Mar 22, 2014, 11:53
ik voel me beledigd en gediscrimineerd dat ik wordt weg gezet als nazi
Gast#135 Mar 22, 2014, 11:59
Een hond die in de paardenstal word geboren is geen paard. Dus een Marokkaan die in Nederland word geboren is ook geen Nederlander.
Gast#136 Mar 22, 2014, 12:13

zoals die meneer pennings keer op keer benadrukt: is=lam is geen geloof is nazi-ideologie

Gast#137 Mar 22, 2014, 12:21
Ik ben en blijf een fan van onze Geert!
Peter Selie#138 Mar 22, 2014, 12:24
"PVV stemmers zijn geen neonazi's!!" Natuurlijk niet ik voel en ben geen neo nazi, wie wel voor deze term in aanmerking komen is de hele reguliere politiek. De reguliere politiek ziet door Wilders zijn PVV hun mooie plannen dwarsbomen en zij vinden Wilders een groot gevaar voor de Europarlementsverkiezingen in mei aanstaande. Nederland wordt geregeerd door een leger van linkse ambtenaren die Nederland altijd al na de WWII heeft geregeerd. Enquêtes hebben al aangetoond dat het grootste gedeelte van de Autochtone burgers het zat zijn van de criminele Marokkanen en kritiek hebben op nog meer multicultureel Nederland, die in feite een parallel-wereld is geworden door de niet tot integratie te bewegen niet westerse immigranten.
Gast#139 Mar 22, 2014, 12:34
Het is opvallend dat alle bobo's van de pvda voor de tv zijn verschenen
om wilders te brandmerken. De bedoeling van de pvda is duidelijk en dat is hun verloren
allochtone kiezers terugwinnen.
Gast#140 Mar 22, 2014, 12:48
Ik ben geen neo nazi
Ik heb alleen een schijt hekel aan alles wat niet blank is en ook geen
NEDERLANDS spreekt.

Dus ik geef geert wilders gelijk wanneer gebeurd de opruiming
Gast#141 Mar 22, 2014, 12:52

Minder minder minder minder!!!!!!!!

Gast#142 Mar 22, 2014, 12:59
Belachelijke conclusie.
Gast#143 Mar 22, 2014, 13:00
Ik ken wel mensen uit de linkse hoek van de PvdA die neonazis zijn.
Gast#144 Mar 22, 2014, 13:04
Super goede actie en een goed tegen geluid hoop dat veel mensen zullen tekenen en de pvv en vooral onze geert Wilders zullen steunen
Gast#145 Mar 22, 2014, 13:05
Men hoeft zich alloctoon geen tweederangs burger te voelen als men gewoon meedoet met de nederlandse samenleving en de normen en waarden respecteert zelfs als autochtoon.
Hetzelfde wordt van mij verwacht als ik bijvoorbeeld Frankrijk als mijn nieuwe vaderland zou verkiezen boven Nederland. Als ik de franse normen en waarden niet wil respecteren dan blijf
ik problemen krijgen en word dan terecht niet volledig in de franse gemeenschap opgenomen omdat ik door mijn gedrag heb aangegeven dat ik daaraan geen behoefte heb.
Gast#146 Mar 22, 2014, 13:36
Hypocrieten zijn het, Wilders heeft gezegd : 'minder' en heeft uitgelegd dat het om de criminele Marokkanen gaat, waarom benadrukken de politici en media niet zijn uitleg over dat het feit dat het Wilders gaat om 'criminele Marokkanen'.
Maar de regering maakt miljoenen over naar hen die scanderen (en moslim zijn) dat alle joden dood moeten en geen recht hebben op leven. google eens op 'Pallywood'.
En Hitler? Hitler werd o.a. 100% gesteund door de Islam, hadden beide maar 1 doel: 'Het vernietigen van het Joodse volk'.
Elke vergelijking die nu gegeven wordt met Wilders vs Hitler raakt kant noch wal. Terugsturen naar eigen land is totaal iets anders dan deporteren en vergassen.
Wilders en alle PVV-stemmers dood willen hebben is blijkbaar minder erg dan het woordje 'minder' zeggen, want nu blijven de politici en media zwijgen.
Wilders gelijk ligt in het feit dat hij zo zwaar bewaakt moet worden.
Gast#147 Mar 22, 2014, 14:26
Ben geen racist!
Gast#148 Mar 22, 2014, 14:28
Wij zijn een democratie en dus als wilders veel zetels wint hoort hij ook wat te kunnen zeggen! Ik ben voor hem en dat maakt mij geen neonazi! Hij zegt hardop wat er speelt en de andere partijen kijken weg. Lafaards!! 1000% mijn steun!
Gast#149 Mar 22, 2014, 14:30

GW is held


Steun Geert Wilders door dik en dun, voor volk en vaderland!
Gast#150 Mar 22, 2014, 14:32
Word steeds gekker in nl