Wenduine dijk autovrij
Neem contact op met de schrijver van de petitie
Kan er mij iemand duidelijk maken wat het nut is om op 500 m zeedijk auto's toe te laten? Recente studies tonen de voordelen aan om voetgangers en auto's in steden te scheiden. Is dit voorstel conform met het 'familiale karakter' van Wenduine om kinderen tussen wild geparkeerde auto's en rijdende auto's naar het strand te laten gaan. Wie gaat de verantwoordelijkheid op zich nemen na de eerste aanrijdingen met kinderen? Gemeentebestuur van Wenduine wordt wakker!
ik lees net in een groep op Facebook dat het slechts om het kleine stukje dijk helemaal rechts gaat waar helemaal geen handelszaken zijn. Bij deze wens ik dan ook mijn handtekening te verwijderen.
Re:
Beste Caty, U mag uiteraard van mening veranderen. Ik zal uw handtekening verwijderen.
Toch één opmerking. het initiatief van deze petitie komt van heel veel bewoners van dat laatste stuk zeedijk.
Ik kom al 50jaar naar Wenduine, eerst als huurder en nu al heel lang als eigenaar.
En het enige dat we graag zouden willen is dat de regeling die reeds tientallen jaren bestaat hetzelfde blijft, ook voor dat laatste stukje zeedijk. In de maanden juni-sep in de dag na 10h of 11h geen verkeer, zoals overal op de dijk.
Spijtig dat mensen dit niet begrijpen.
Met vriendelijke groeten,
Roel
Hallo Caty,
Alle respect voor jouw mening.
Toch even meegeven dat het stuk dijk waarover het hier gaat ongeveer 1/4 de van de totale dijk is. Tevens zijn daar ook de appartementsblokken waar vele families met hun kinderen/kleinkinderen verblijven. Sedert jaren wordt dit stuk dijk door de talrijke kinderen als speelronde gebruikt voor yokari, steppen en rolschaatsen omdat dit op de strook waar handelszaken zijn dit niet kan.
Wat kan er als argument aangevoerd worden om deze dijkstrook toch open te houden voor parking en het verkeer van auto's in tegenstelling met de rest van de dijk?
Wij hebben bewust gekozen voor de aankoop van een appartement op de zeedijk van Wenduine daar deze een groot gedeelte van het jaar autovrij is en dus kindvriendelijk. Het permanent openstellen voor alle verkeer heeft geen enkele meerwaarde en is discriminerend tov het andere gedeelte van de dijk te Wenduine.
Wie zulke beslissingen nemen denken niet goed na over de gevolgen en de impact van dit alles...
Een parkeervrije dijk is een kindveilige dijk
Mensenlevens zijn belangrijker dan parkeerplaatsen.
Er moet altijd eerst een zwaar ongeluk gebeuren voordat hun ogen open gaan !!!!
Heeft er nog niemand stilgestaan bij de staat van het sportstrand nu de nieuwe dijk er is ? Je kunt toch niet ontkennen dat dit alles zeker geen strelling is voor het oog. Dan heb ik het nog niet over de overlast. (onverantwoord nachtlawaai tijdens de fuiven daar, overlast van wildplassers in beschermd natuurresservaat, openbaar dronkenschap enz...
Alles we dan toch moeten beginnen met de nodige aanpassingen is dit zeker iets dat ook onze aandacht verdient.
| This discussion has been closed. |