ENERGIE TOESLAG GEMEENTE LEEUWARDEN

De “ ENERGIETOESLAG” in GEMEENTE LEEUWARDEN

Studenten hebben GEEN recht op de energietoeslag in de GEMEENTE LEEUWARDEN. De gemeente heeft ZELF veel vrijheid in de uitvoering van de energietoeslag.

DE GEMEENTE BEPAALT:
- Welke doelgroepen precies de energietoeslag krijgen
- De periode waarover het inkomen in aanmerking wordt genomen;
- óf vermogen meetelt bij het in aanmerking komen en zo ja op welke manier;
- de hoogte van het toe te kennen bedrag.

want ja, de studerende mens betaald natuurlijk niet dezelfde prijs voor gas/energie als een werkende zal de mentaliteit wel zijn. 

Hier wil ik verandering in brengen! Onderteken en deel deze petitie zoveel mogelijk!  JUIST de studenten die het hoofd al moeilijk boven waterhouden door de TE dure huizenmarkt, studiekosten en stijgende prijzen voor dagelijkse levensmiddelen zouden recht moeten hebben op deze toeslag!!! 

Onderteken deze petitie

Door te ondertekenen, ga ik ermee akkoord dat Charlotte Hoogland alle informatie kan zien die ik op dit formulier verstrek.

We zullen uw e-mailadres niet openbaar online weergeven.

We zullen uw e-mailadres niet openbaar online weergeven.


We moeten controleren of u een mens bent.

Ik geef toestemming om de gegevens die ik op dit formulier verstrek te verwerken voor de volgende doeleinden:




Betaald Adverteren

We zullen deze petitie adverteren bij 3000 mensen.

Leer meer...