Stop de vuurwerkterreur op Landgoed Driessen Waalwijk

Neem contact op met de schrijver van de petitie

Vragenlijst gemeente Waalwijk over de afgelopen jaarwisseling

2024-02-29 11:56:06

Tot 10 maart is het mogelijk een vragenlijst in te vullen over hoe jij de afgelopen jaarwisseling hebt beleefd. Er is geen mogelijkheid te selecteren in welke wijk/straat je woont dus zet dit er vooral bij in het opmerkingenveld. Voor het opmerkingenveld dien je bij vraag 3 (heb jij de jaarwisseling dit jaar 2023-2024 anders beleefd dan de jaren daarvoor) JA als antwoord te selecteren. Tevens vragen ze wat men graag zou willen als alternatief voor vuurwerk. Daarnaast kun je aan het einde van de vragenlijst je contactgegevens achter laten mocht je in de toekomst mee willen denken.

De vragenlijst vind je op: waalwijk.nl/vuurwerk-afknallen-of-vasthouden. Daar klink je op: Hoe was jouw jaarwisseling.
https://www.waalwijk.nl/vuurwerk-afknallen-of-vasthouden

De vragenlijst is ook te vinden op de facebookpagina van gemeente Waalwijk, dit bericht (zwart plaatje waar op staat even pijlen... Hoe was jouw jaarwisseling) hebben ze 1 dag geleden geplaatst en de link naar de vragenlijst staat er bij.
https://www.facebook.com/photo?fbid=793231762836100&set=a.137346215091328

Verder zijn er tijdens de jaarwisseling 2023-2024 op en rondom de overlastlocaties de volgende publieke eigendommen onherstelbaar vernield:

4 vuilnisbakken opgeblazen met zwaar vuurwerk
1 paal van schrikbord opgeblazen met zwaar vuurwerk
1 schrikbord vernield
1 verkeersbord uit de grond getrokken en vernield


Bewoners landgoed driessen

Meld vuurwerkoverlast bij de gemeente en politie

2023-12-26 22:02:34

Ook last van de knalhooligans met hun asociale knallen? Doen ze ook in de nacht. Meld dit dan. Volgens de facebookpagina van de politie: je belt 112 als er vernielingen worden aangebracht of als iemand bewust vuurwerk richting dieren of mensen gooit. 

Heb je overlast door vuurwerk, buiten de toegestane tijden, bel dan 0900-8844

Is het niet duidelijk waar het vuurwerk is afgestoken? Of is dit langer geleden? Meld de overlast dan niet bij de politie maar bij de gemeente.

 

Telefoonnummer gemeente 0416-683456 of via de website van fixi. Typ in de zoekbalk van google: gemeente Waalwijk melding doen. Klik op Melding woon-en leefomgeving gemeente Waalwijk. Scrol stukje naar beneden en klik op de oranje button ' melding doen via de Fixi website. Selecteer bij 'kies de categorie van de melding' voor overlast in de wijk. Je melding is alleen zichtbaar voor de gemeente en wordt niet openbaar getoond. 

Denk nou niet dat melden niet helpt want als we niets doen veranderd er zeker niets

 

 


Bewoners landgoed driessen



Deel deze petitie

Help deze petitie om meer handtekeningen te krijgen.

Hoe een petitie promoten?

  • Deel de petitie op uw Facebook-muur en in groepen die verband houden met het onderwerp van uw petitie.
  • Neem contact op met uw vrienden
    1. Schrijf een bericht waarin u uitlegt waarom u deze petitie hebt ondertekend, aangezien mensen eerder geneigd zijn om te ondertekenen als ze begrijpen hoe belangrijk dit onderwerp is.
    2. Kopieer en plak het webadres van de petitie in uw bericht.
    3. Stuur het bericht via e-mail, sms, Facebook, WhatsApp, Twitter, Skype, Instagram en LinkedIn.



Betaald Adverteren

We zullen deze petitie adverteren bij 3000 mensen.

Leer meer...