AANKLACHT TEGEN WILDERS IS EEN GEVAAR VOOR HET VOLK VAN NEDERLAND


Gast

/ #413

2015-01-08 15:53

#Nietmijnislam

08 januari 2015 | 14:23

Genoeg is genoeg. (..) We hebben genoeg van diegenen die onze religie van vrede hebben gekaapt. Zij die onze religie van harmonie verminken met hun extreme ideeën en interpretaties. Zij die ons, moslims en niet-moslims, bedreigen en kwetsen omdat wij niet willen leven als zij. Deze personen en groepen claimen dat hun gewelddadige daden gerechtvaardigd worden door de islam. Die gevaarlijke en onjuiste interpretatie van de islam uit zich in intolerantie, onverdraagzaamheid, dwang en geweld. 

Dat schrijven de initiatiefnemers van de facebookgroep #Nietmijnislam. Zij roepen Nederlandse moslims op een filmpje te plaatsen, waarin ze aangeven waarom de aanslag in Parijs niet hun islam vertegenwoordigt. 

Ze schrijven:"Plaats dat filmpje dan zowel op de pagina nietmijnislam als op je eigen FB-pagina. Ook is het belangrijk om in de begeleidende tekst aan te geven dat je andere moslims oproept om een vergelijkbare film te maken als ze het met je eens zijn. Niet omdat we verantwoordelijk, medeplichtig of betrokken zijn met de aanslag, maar juist om onze mooie religie te beschermen tegen deze barbaren die onze religie beschadigen met hun ideeën en daden.”

Op de facebookpagina is ook deze verklaring te lezen. 

Genoeg is genoeg.

Wij weigeren om onze stem niet te laten horen.

Wie zijn wij? Wij zijn de meerderheid. Die meerderheid waar vaak over gesproken wordt, maar nooit met. Diegene die niet worden uitgenodigd bij Pauw of De Wereld Draait Door want wij staan voor nuance en harmonie in plaats van extreme standpunten en conflicten.

Wij zijn de “silent majority” die over het hoofd gezien wordt, want we zijn nooit stil geweest.

Wij zijn die moslims die onze Nederlandse democratische rechtsorde respecteren en liefhebben. Wij zijn die moslims die zijn groot gebracht met het idee dat de islam een religie van vrede is.

Wij zijn die moslims die onze kinderen vertellen dat we vanuit onze religie respect moeten hebben voor anderen en hun religieuze overtuigingen en meningen.

Wij zijn die moslims die geloven dat er geen dwang in de religie bestaat en dat een moord een moord is, ongeacht in wiens naam die gepleegd wordt.

Wij zijn die moslims die in Nederland zijn gekomen of geboren, die hier volwassen zijn geworden en waarschijnlijk hier zullen sterven.

Wij zijn de Nederlandse moslims en we hebben een boodschap voor jou.

We hebben genoeg van diegenen die onze religie van vrede hebben gekaapt. Zij die onze religie van harmonie verminken met hun extreme ideeën en interpretaties. Zij die ons, moslims en niet-moslims, bedreigen en kwetsen omdat wij niet willen leven als zij. Deze personen en groepen claimen dat hun gewelddadige daden gerechtvaardigd worden door de islam. Die gevaarlijke en onjuiste interpretatie van de islam uit zich in intolerantie, onverdraagzaamheid, dwang en geweld.

Het meest recente voorbeeld daarvan was de lafhartige moordaanslag in Parijs.

Wij spreken ons uit tegen de ideeën en daden van de extremisten die in naam van onze islam deze daden verrichten. Wij doen dat omdat het onze verantwoordelijkheid is om onze religie te beschermen tegen hen die de islam misbruiken en geweld aandoen. Wij weigeren om geassocieerd te worden met moordenaars die claimen dat hun gruweldaden in onze naam en die van de islam gepleegd moeten worden. Tegen hen roepen wij: “Dit is niet mijn islam.”